Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nem tudom mit tegyek...

Anyukák nem tudom mit tegyek a lassan 7 hós babámmal?

Figyelt kérdés

Nem sokára 7 hónapos lesz Kisfiam, nagyon ügyesen csinál mindent, nyúl a tárgyakérty át teszik az egyik kezéből a másikba a játékokat, hang felé fordul, felismeri az Arcokat arcomat, figyel okos ügyes, darabos ételt elfogad ügyesen, van már 3 fogunk,

Gyügyög,próbál kúszni, Stb.

De egyszerűen nem akar a hasáról a hátára fordulni. Hátról át fordul a hasára, de onann mint ha elvágták volna, üvölt hogy forditsam meg.... De az a pláne hogy ezt -4,5 hónaposan kezdte el csinálni hogy "forog"

De most n fordul vissza!

Tegnap voltunk súly mérésen és meg említettem e védőnönek hogy mi a "baj"

Mondta hogy lassan 7 hónaposan már tudnia kéne ezt csinálni.

Hát már azt szoktam neki csinálni hogy játékosan megmutatom neki hogyan forduljon vissza. Csak meglepően néz,hogy most mivan?

Már azt is csinálja hogy a kis lábait maga alá teszik és úgy mond " hintázik"

Ennyi....

Anyukák kérlek szépen titeket hogy adjatok nekem tanácsot mit csináljak!

De a rossz indulatu anyukák azok kíméljenek

Köszönöm szépen

Sziasztok!


2019. okt. 2. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfiam majdnem 8 hónapos volt, mire elkezdett forogni, addigra már ugyesen kúszott.


Én elvittem neurológiai felmérésre, ott adtak egy tornasort, higy napi három alkalommal tornaztatni kell. Két alkalom után elkezdett forogni, de azért sokáig tornaztattuk meg.


Én elvinnem vagy Devenyeshez vagy neurologushoz

2019. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen mondta a védőnöm hogy ha nem fordul át akkor szóljak neki és akkor majd el igazit hogy hova kell mennem vele

2019. okt. 2. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, Gezenguz alapítványnak (több helyen van telephelyük)”havonta van ingyenes szuronapja. Ha van a kozeletekben, ajánlom
2019. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vedonom azt javasolta hogy lepedo segitsegevel forgatgassam (o mondjuk 6 honapos volt) kiprobaltam 2 nappal később csinalta egyedül. De ha sehogysem akkor devenyeshez mennek allapotfelmeresre.
2019. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakoroltatásként próbáld ki szerintem is, hogy rárakod egy nagyobb takaróra és annak óvatosan felemeled a két csücskét, amíg át nem billen. Nagyon szokták szeretni, és össze lehet köti kukucs játékkal :)
2019. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem sem forgott mindkét irányba 7 hónaposan és azt ajánlotta a doktornőnk,hogy terítsek le egy takarót és legyen a padlón. Nem nagyon akartam,mert a padló biztos túl kemény szegénynek stb. de végül muszáj volt kipróbálnom,és nekünk ez használt! Persze ha van valami súlyos letapadása muszáj vinni valahova,de ezt próbáld ki!
2019. okt. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!