Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok hajhullást...

Tapasztaltatok hajhullást szoptatás allat? Meddig lesz ez? mit szedhetnék rá?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre semmit, mert a tejigény miatt a szervezeted nem törődik az egyéb nem létfontosságú funkciókkal, ilyenkor lesz a hajhullás. Terhesség alatt általában a test a megtartásra törekszik, ezért halmozódik fel sok zsír, több lesz a haj, vastagszik a köröm, elvileg ilyenkor az eddig felhalmozódott többlethajad hullik ki, csak egyszerre sok és ezért feltűnő.

Ha kopaszfoltok jelentkeznek a szoptatás abbahagyásakor el kell múljon,ha akkor nemkezdd majd visszanőlni a haj, akkor a háziorvos, nőgyógyász vagy bőrgyógyász segíthet.

Addig nem kell aggódnod.

Ha gondolod szedj revalidot, de nem valószínű, hogy a szoptatás idején használna.

2008. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csomókba jön ki,már teljesen kivagyok! :( De akkor a legláványosabb mikor hajat mosok!De 3 hónapos a babám és csak most jelentkezett!
2008. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

nekem vashiányt állapitottak meg.egy vérvétel azért jó lenne..egyébként tényleg megszokott jelenség..sajna.de bizzunk benne ,h megáll a folyamat.szedjél vasat-v irasd fel a dokival

2008. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 hónapos kor körül kezdődött, szedtem vasat és 5 hónapos kor körül elmúlt, csak szoptatok. Azóta rengeteg új hajam van.
2008. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig tudtam szoptatni, az alatt kezdett hullani a hajam, most egy éves a fiam, de még most is hullik a haja, pedig szedem a vasat, meg a fodrászom megvetett velem egy hajhullás elleni kúrát 10 ezer forintért, ami szerinte ilyenkor kiváló, hát nekem semmit nem ért, szóval segíteni nem tudok, de a lényeg, hogy más is van így vele. Talán még a Revalidot kipróbálom, hátha. Mondjuk nekem még most is dús a hajam, mert mielőtt szültem tényleg rengeteg hajam volt, a fodrászom amúgy folyamat könyörgött, hogy ha egyszer egyben vágatnék sokat, akkor feltétlenül adjam el :)
2008. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet.Én terhesség alatt is szedtem,és szülés után abbahagytam.Gondoltam,nyár van,sok vitamin,nem lesz gond.3 hós volt a babám,amikor nagyon hullani kezdett a hajam.Akkor újra elkezdtem szedni,és mára már teljesen abba maradt,és nem is lett kevesebb a hajam.Ja,napi 1x-2x szopik és 6 hós.
2008. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális, hogy rengeteg haj kihullik, hiszen a tehesség alatt erősödik, és ami 9 hónap alatt nem hullt ki, most az szinte egyszerre , és ezért tűnik soknak.Ha nagyon aggódsz, nézess egy vérképet, és ha az rendben, akkor nincs miért aggódni.Én is ebben a cipőben járok , levágatom felére, így a hajtövek kicsit tehermentesítve lesznek.Üdv.

2008. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 3hós volt a fiam mikor hullani kezdett:( majd akkor vasat szedek,köszi mindenkinek
2008. nov. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!