Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég egy 160 ml-es cumisüveg...

Elég egy 160 ml-es cumisüveg beszerzése kezdetben?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, remélhetőleg szoptatni fogom. A védőnő javaslatára elég egy újszülött cumisüveg beszerzése , mert később majd ebből fog inni, erre úgyis szükség lesz.


Ti mit gondoltok? Nem célszerűbb egy nagyobbat beszerezni? Mondjuk séták alkalmával praktikusabb, de amint lehet pohárból itatnám.



2019. okt. 6. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Felesleges. Nem biztos, hogy úgyis abból fog inni. Hozzátáplálásig amúgy se kell plusz vizet innia. De egy fél évesnél meg nem csak cumisüveg van az itatására. Azt írod pohárból itatnád amint lehet, nyilván eleinte te fogod a poharat de fél éves is képes lehet inni pohárból ha te tartod.

Ha mégis tápszeres lenne, több üveg kényelmesebb.

Azért hogy a kérdésre is válaszoljak, a lányom 7 hónapos korig max 150 milit evett, szóval elég is lehet egy darabig. Lehet van aki mininum 1 évre vesz cumisüveget, én lecseréltem néha. Víznek meg főleg elég a 160 milis..

De teljesen mindegy, a cumisüveg mérete hidd el, apró részlet. 210 milis üvegbe is rakhatsz 60 mili tápszert.

2019. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem mintha annyira ezen szeretném megspórolni a pénzt, vagy eleve a gyerekemen de nem szeretnék felesleges dolgokat venni! Akkor egyelőre kihúzom a listáról! :)
2019. okt. 7. 14:06
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
Ha te hallgatni akarod a gyerek ordítását míg apa szerez cumisüveget. Akor ne vegyél. Egy éhes, ordító, konkrétan vergődő gyereket, ha te megetetsz pohárból, fecskendőből vagy bármi ilyen vacakból megtapsollak.
2019. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Abban igaza volt az egyik válaszolónak, hogy tápszer se lesz otthon, sőt mellszívó se úgyhogy egy cumisüveggel sem mennék sokra.
2019. okt. 8. 15:58
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem engednek ki a kórházból tápszer recept nélkül. De ha mindenképp a mindenáron szoptatókra hallgatsz aki szerint ez egy felesleges kiadás majd jól fog esni, hogy az első utad egy cumisüveg vadászat legyen... Te tudod.
2019. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, ez butaság. A három gyerekemmel egyszer sem kaptunk tápszer receptet.
2019. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mondjuk mellszívó legyen.
2019. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ahol én szültem ez a protokoll. Az a szobatársam is kapott aki 3.at szülte és vígan tudta bent szoptatni.
2019. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
13-as ha mindezt leírod normális stílusban, ahogy a többiek is tették azért jobb érzés lett volna! :(
2019. okt. 8. 22:14
 20/22 anonim ***** válasza:
19: szerintem az nem annyira neked szólt, mint a sok szoptatásnácinak.
2019. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!