Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég egy 160 ml-es cumisüveg...

Elég egy 160 ml-es cumisüveg beszerzése kezdetben?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, remélhetőleg szoptatni fogom. A védőnő javaslatára elég egy újszülött cumisüveg beszerzése , mert később majd ebből fog inni, erre úgyis szükség lesz.


Ti mit gondoltok? Nem célszerűbb egy nagyobbat beszerezni? Mondjuk séták alkalmával praktikusabb, de amint lehet pohárból itatnám.



2019. okt. 6. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem neked szólt. Hanem azoknak, akik szerint magától értetődő dolog az, hogy a mellből jól lakik a gyereke és minden más felesleges. Császáros voltam, 2hét után indult be úgy a tejem, hogy folyton pótolni kellett. A kórházból hamarabb megkaptam a gyerek záróját, mint az enyémet. Már a kórházban oriási sírás volt a kaja miatt, utána még rohantunk - 15be tápot kiváltani a gyógyszertárból és még milyen jó lett volna, ha egy Dmbe is menni kellett volna friss vágással ordító gyerekkel, mert annyira nem lettem volna képes, hogy egy cumisüveget beszerezzek. És ha valaki azt meri tanácsolni, hogy bizony jól jöhet, az le van pontozva, mert felesleges, mert szoptass, szoptass. Csak ennyi...
2019. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sajnálom ami veled történt, én is fel fogok készülni erre az eshetőségre is!
2019. okt. 10. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!