Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menstruáció előtt rosszul vagyok?

Menstruáció előtt rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tudom,hogy nem babás kérdés,de mégis itt próbálom feltenni a kérdésemet,hogy más anyáktól kapkak tanácsot.24éves lány vagyok,1 éves a kislányom.Terhesség előtt mikor megjött első két napban nagyon rosszul voltam.Erősen görcsöltem,közérzetileg is rosszul voltam.A szüléssel a görcsölés elmúlt viszont a rossz közérzet megmaradt.Millió orvosnál jártam már ezzel,senki nem talált elváltozást.Valaki volt hasonló helyzetben ??
2019. okt. 8. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Anya de azt gondolom ez természetes dolog szülés után semmi nem olyan mint előtte eleve menstruacional a többségnek nincs jó közérzete ami természetes hiszen a szervezetben bizonyos folyamatok játszódnak le . Terhesség után az az érzés meg benned lehet amit a terhesség ideje alatt éreztél vagy csak simán a menstruacio sem egy túl kellemes dolog . Hat fájdalom csillapító sokat segíthet ha faj valamid a rossz közérzet ellen sok mindent nem tudsz tenni idővel meg lehet max szokni gondolom mint anya sok tehendod van és ilyenkor a menstruacios nehézségek növelik a stressz faktort . Próbálj sokat pihenni amennyit tudsz vagy meditálni amikor a gyerek alszik meg ilyenek :)
2019. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!