Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Séta stresszmentesen?

Séta stresszmentesen?

Figyelt kérdés

Elegem van abból,hogy ha tolom a babakocsit valaki mindig beszól...Vagy a járdán,hogy ez gyalogosoknak van(Kérdem én akkor én mi vagyok??)

Már kipróbáltam a bicikli utat is...hát had ne mondjam ott mit kaptam...

Akkor én most mi vagyok?Egy ufo?Hol is kéne tolni azt a gyereket hogy ne támadjanak minden nap...már rohadtúl elegem van és attól félek hogy a következő "beszóló" nem fogja zsebre tenni azt amit kap tőlem mert az idegeim már pattanásig feszültek ebben a témában...Úgy érzem mindenhonnan ki vagyunk rekesztve...


2010. júl. 16. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

hol laksz? én debrecenben de soha se kaptam még megjegyzéseket ha meg mégis csak +-okat. hogy de édes meg ilyesmi.. esetleg segiteni szeretnének de nem mindig fogadom el mert sokszor nincs rá valóban szükség.


ne halld meg ennyi.

2010. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A járdán nyugodtan tolhatod, ha van! Ha nincs, akkor muszáj az út mellett. Itt a környéken például hiába van kerékpárút, naná, hogy egy csomóan nem használják:(
2010. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne törödj velük!

Gyalogos vagy,attól h babakocsit tolsz. Sok eszement h lye ember. Egyik füleden be,másikon ki!

Miért hogy gondolta az úttesten kellen tolnod?? eltudom képzelni a jelenetet,ahogy álltok a piros lámpánál ,utánatok meg jó pár kocsi állna.

2010. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szikra veronika ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok neked mondani hogy engedd el a füled mellett. Ezek szerint ezeknek az embereknek nem volt gyereke és unokája sem ha ilyeneket mondanak. Szerintem ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szegeden lakom,ahol ráadásul elég sok bicikli út van de ők mégis a járdán közlekednek és akkor is rám fintorognak és cittegnek hogy nem férnek el...persze én nem szólok be,csak elengedem...bezzeg fordítva...

A járdán többnyire akkor van gond amikor ketten hárman sétálunk egymás mellett babakocsival de akkor is figyelünk hogy ne álljuk el az utat senki elől...és akkor jön a legtöbb beszólás,amikor a kedves gyalogosnak kb 1 mp-et várnia kell vagy csak lassítani a tempón hogy elférjen mellettünk...na akkor aztán van duma...

2010. júl. 16. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Engedd el a füled mellett, ha olyan a természeted...de én biztos, hogy odaszólnék, hogy nem tetszik talán valami?

2010. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is szegedi vagyok, szerintem ez az egész város megbolondult:(( Eszméletlen, milyen emberek vannak. Tudom, dühítő, de tényleg meg se halld az ilyesmit.
2010. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,próbálom meg sem hallani amikor beszólnak de azért nap mint nap elég gáz és én sem mindig kelek fel úgy hogy "ha rámosolyogsz a világra akkor az visszamosolyog rád" hangulatban...

A természetem elég heves,de türelmes...szóval nyelek sokáig aztán robban...

Szeged elég sok szempontból nem gyerekbarát,így azon sem kéne csodálkoznom hogy az emberek sem azok...

Mert mi is vagyok én???

Egy édesanya aki a 4 hónapos kisfiával boldogan sétál/sétálna...nem egy megvetendő bűn...hanem egy gyönyörű dolog mégis néha úgy érzem magam mint egy: hé te leprás húzz innen oda ahova akarsz itt én járok...

Na jóóóóó bocsi de ezt már nem bírtam szó nélkül hagyni...

2010. júl. 16. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

12:09-es vagyok.


Akkor légy eltökélt, határozott! Ne lássák rajtad, hogy esetleg félve tologatod a kocsit, attól rettegve, hogy ki szól be! Akkor még jobban felbátorodnak az ilyen emberek. Jogod van Neked is sétálni a babáddal!

2010. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!