Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néznek mindig ezért...

Miért néznek mindig ezért furcsán?

Figyelt kérdés

Mikor megtudja valaki hogy a fiam két éves és még nem evett Dörmit, tejszeletet, kinder tojást, mindenféle agyoncukrozott dokgokat, és hogy minden zöldséget,gyümölcsöt megeszik akkor szinte hülyének vagyok nézve.

Nem akartuk már kicsi korában tömni édességgel, szerencsére jó evő,hogy ehhez van e köze nem tudom, csak néha olyan furán néznek rám emiatt. 🙈


2019. okt. 9. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, a kutyát nem érdekli. Azért lesnek, mert ezzel próbálsz felvágni 🙈
2019. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém se, de mást se evett. Én nem voltam elragadtatva tőle. Annak is örültem volna, ha azt megeszi. 😂
2019. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Az enyémek sem ettek semmit,ami hozzá adott cukrot tartalmazott vagy feldolgozott élelmiszer lett volna, olyan két-három éves korukig. De senki nem nézett emiatt furcsán, mert arra sem emlékszem, hogy ezt bárkivel megtárgyaltam volna.


De az sem érdekelt volna, ha úgy néznek: a gyerekeink táplálása a kettőnk felelőssége, és senki nézése ezt nem befolyásolja sehogyan sem. De időnk sem lett volna ezt elemezgetni.

2019. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, rám nem néztek furcsán, pedig az én lányom sem evett ilyeneket. De nem is tudta senki a szűk családon kívűl.
2019. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy néznek. Mindenki azzal eteti a gyerekét amivel akarja. Kevesebbet kéne másokkal foglalkozni.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ, milyen környezetben élsz. Van, ahol a mosipelus vagy a műanyag játékok kerülése vagy a kütyütilalom miatt néznek furán.

Tènyleg nem mindegy a hangsúly se, de azért ilyesmi simán szóbakerül a játszón pl meg akarják kínálni vagy kilóg a pelus nyáron stb.

Ha nekem mondanád, én felvennélek a potenciális anyukabarátnők "listára".

2019. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Senkit nem érdekel! Különben meg fog ö magától is enni mert látja a többi gyereket.. csak gyerek ö, nem hülye... hahaha! Elsö gyereked fogadjunk!
2019. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha kiegyensúlyozott az étrendje mint mondod akkor mi baj lehet egy szelet csokival vagy túró rudi stb.. Mindent lehet mértékkel.Én kifejezetten jutalomként adok ezt-azt és nagyon örülnek mert nem nem mindig és nem is kérik. Neked nem adtak a szüleid? Nem örültél neki ha volt? Egyébként senkit nem érdekel mivel eteted a kölköd..
2019. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam se evett még ilyeneket. De nem hangoztatom. Ellenben minden zöldséget megeszik.
2019. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezzel dicsekedni?:)

Hidd el, majd ha kezdődik az ovis-sulis barátos szülinapok, meg az ottalvás, stb. akkor majd a gyereked fogja ezeket a leginkább tömni magába. Pont azért, mert az rögzül benne, hogy ilyet otthon tilos, helyette van a fincsi répa és a zellerszár.

2019. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!