Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyilvános helyen ha pisilsz,...

Nyilvános helyen ha pisilsz, hova teszed addig a babát?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy ha magam megyek a babával pl vásárolni, ide oda akkor amíg pisilek hova teszem?

Eddig magam nem mentem sehova még vele, de most itt a Glamour napok úgy döntöttem elmegyünk mert több mindent akarok venni. De így ez hosszabb volumen lesz, biztos kell pisilnem majd. Hova teszem addig őt? Nem szívesen hagyom fél percre se a wc ajtón kívül.


2019. okt. 9. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Sosem pisilek nyilvános helyen, nem megy. Undorodom az összes ilyentől, és általában nem is sikerül.

Ha muszáj lenne(mert nagy ritkán előfordul), vagy bemennék a mozgáskorlátozott wc-be, vagy betolnám a gyereket magammal, elég nagyon általában a nyilvános wc-k és félig nyitott ajtónál pisilnék... De ez csak akkor, ha tényleg muszáj lenne.

2019. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én sem szeretek, eléggé undorodok én is mindentől, de ha azt számolom hogy utazás oda vissza Rossman, DM,Libri, meg esetleg a H&M meg még egy kávét is iszok valahol hááát 4-5 óra biztos, annyit nem bírok ki pisilés nélkül, mivel sokat iszok.

De elvileg van a Westendben elég jó baba-mama szoba, hátha van ott felnőtt wc, majd oda úgyis bemegyünk pelenkázni.

2019. okt. 9. 21:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mozgáskorlátozott wcbe szoktam menni nagy hely van.l És beviszem magammal
2019. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mozgáskorlátozott wc-be mentem be. Azért azt megmondhatná valaki, hogy a pelenkázókban miért is nincs alapból wc. Mert könnyebb lenne egy füst alatt elintézni :-/
2019. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó! Megmondom én neked: azért nincs, mert mindenki odajárna be, hisz " ott úgysrm kell várni" ha a sima wc-re igen. Aztán lehet asz@rt kéne takarítani a pelenkázóról.

Így csak annak érdeke bemenni, aki pelenkázni akar. És apuka sincs diszkriminálva.

2019. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mozgáskorlátozott vécé ilyen esetben abszolút jogosan használt.
2019. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sikerült a mozgáskorlátozottban.
2019. okt. 10. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!