Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet igaz? Más gyereke is...

Ez lehet igaz? Más gyereke is csinálja/csinálta?

Figyelt kérdés
Kislanyom mióta forogni tud (6 hónapja) azóta egész éjszaka megállás nélkül csak forgolódik, keresztbe fordul az ágyba. Anyósom szerint ez azért van mert nincs kifejlődve az idegrendszere. Ez igaz lehet? Nekem kicsit furán hangzik hisz én is és férjem is egész éjjel forgolódunk.
2019. okt. 15. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért mindig az anyósok állnak elő hülyeségekkel?
2019. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig az anyósok lökik a baromságokat és az anyukák elhiszik. Nekem már most terhesen löki a hülyeségeit, hogy az Elevittől óriásbébi lesz és koraszülést csinál (egy vitamin!!!) mert a tévében hallotta...
2019. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre ezt mondják az okosok szóval ne higyj nekik.

Enyémre akkor mondták,amikor az ujjait nem nyitogatta úgy :S

2019. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nincs kifejlődve tökéletesen az idegrendszere, azt hiszem az csak sok év után történik meg., pl. egy 5 éves se fejlett annyira, hogy írni tudjon.
2019. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így baromság. De az igaz, hogy az éjszakai sok mocorgás hozzá járul a megfelelő idegrendszeri éréshez. Viszont remélem érzed a kettő közti különbséget. Teljesen mást jelent a két mondat.
2019. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm majd' 40 éves, és a mai napig forgolódik álmában, az egész ágyat végigalussza az éjszaka folyamán, mindenhol épít egy kis kuckót a takaróból, amit vándoroltat magával. Majd szólok neki, hogy menjen orvoshoz, biztos nem fejlődött ki még az idegrendszere XDDDDD
2019. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Anyósodnak sincs egészen kifejlődve az idegrendszere, legalábbis az agyi része... :D
2019. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyes mondat így szól: Nem olyan fejlett meg az idegrendszere. De nem az alvásra vonatkozik, tehát hülyeség.
2019. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy megint hülyeséget beszél de azért tudjátok bogarat ültetett a fülembe... Köszi a válaszokat :D
2019. okt. 15. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú de jó tudni hogy nem csak engem idegesít anyósom ilyen baromságokkal. 😂😂
2019. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!