Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznalta valaki ezt a hordozo...

Hasznalta valaki ezt a hordozot (kengurut)?

Figyelt kérdés

Stokke my carrier-el szemezek elvileg 4 hetes kortol lehet hasznalni

De tudom h van aki a kendo hive. En teljesen tapasztalatlan vagyok a temban minden tuppet szivesen fogadok

Az meg fontos lehet h nekem arra kellene h tudjak az erdoben nagyokat setalni a babammal ahol lakunk (tehat nem otthoni lakas hasznalatra kell elsonsorban.) 3,5 hos a babam



2019. okt. 18. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
A kengurukat kerüld. Olcsó és okozHAT később sok problémát a gyerekednek. Ha már 3,5 hónapos, gondolkodhatsz csatos hordozóban lassan. A liliputi.hu oldalán is körbenézhetsz (de van sok más jó márka is) illetve a liliputi klub fb-oldal. Ott használtan is tudsz venni, szakértők is vannak. De ez tényleg csak egy márka. S a kenguru neked sem lesz kényelmes. Plusz kifele is reklámoz hordozni. Az se jó 🙈 kérlek informálódj. Nem véletlen, hogy a kendő híve sok ember. S könnyebb kötni mimt gondolnád. Esetleg egy hordozási tanácsadó is segíteni tud. Biztosan van a környéken. Probalhatsz is, segít sokat sokat
2019. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ja és nem, nem használtam, soha nem tenném bele ilyem 💩-ba a gyerekem. S ha látok az utcán, szomorú is vagyok. Mert a kenguru gyártónak egy profit, neki nem érdeke a gyerek egészsége
2019. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem az eszközt, de nekem ez egy kengurunak tűnik. Az első jól írta, nem a legmegfelelőbb eszköz hordozáshoz. Láttam már hasonlót utcán, nem is tűnik kényelmesnek. Én is szoktam hordozni, míg kisebb volt Liliputi rugalmas kendőt használtunk, ahogy súlyban már nem éreztem volna biztosnak a rugalmast, váltottunk Gremese mei tai-ra. A Gremese csatosával is szemeztem, az sem lehet rossz. Ajánlom, hogy tényleg jobban nézz utána, pláne, ha viszonylag rendszeresen és sok ideig akarsz hordozni, hogy mindkettőtöknek kényelmes, egészséges legyen. Nem tudom merre laksz, Budapesten van Hordozóház, ott ki is lehet próbálni a különböző hordozókat. Facebook-on pedig van egy csoport, a neve "Hordozz szabadon, kérdezz bátran! (babahordozás)" A csoportban hordozási tanácsadók is segítenek a felmerülő kérdések szakszerű megválaszolásában.
2019. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De minden ami nem kendo az kengurunak szamit?
2019. okt. 18. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Vannak csatos hordozók! Abban nem lóg a baba
2019. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem. Van meitai, onbu, podegi, csatos hordozó is.


Meg van ez a szar, ami kenguru (nem támasztja a baba combját térdhajlatttól térdhajlatig).

2019. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok. Kapásból az első cikk erről a googlen.

2019. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utana neztem koszonom

Szerintetek a liliputi csatos hordozo v lili-tai a jobb? Nehez donteni es ugy latom ti jobban ertetek hozza mint en

2019. okt. 18. 22:11
 9/16 A kérdező kommentje:
Amugy amit en irtam stokke sztem az is inkabb hordozo mint kenguru de nem tudom eldonteni
2019. okt. 18. 22:12
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Amit te írtál is 100%-ban kenguru. A másik kérdésre is rögtön válaszolok 😉
2019. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!