Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznalta valaki ezt a hordozo...

Hasznalta valaki ezt a hordozot (kengurut)?

Figyelt kérdés

Stokke my carrier-el szemezek elvileg 4 hetes kortol lehet hasznalni

De tudom h van aki a kendo hive. En teljesen tapasztalatlan vagyok a temban minden tuppet szivesen fogadok

Az meg fontos lehet h nekem arra kellene h tudjak az erdoben nagyokat setalni a babammal ahol lakunk (tehat nem otthoni lakas hasznalatra kell elsonsorban.) 3,5 hos a babam



2019. okt. 18. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mint liliputi csatos-tulajdonos, az a véleményem, hogy a csatos hordozó hosszútávon jobban kifizetődik (mármint általában jó a hordozós kor végéig) az új tipusnak van terpeazbővítője is, szóval ahogy nő a baba, úgy majd fel tudod csatolni (másfél év körül). Viszont még nem biztos, hogy belenőtt a te babád a szűkítő nélküli részbe és a szűkítő valószínű meg már kicsi. Szóval ha még vársz kb 1-max 2 hónapot, akkor már teheted a csatosba, terpeszbővítő nélkül, hiszen a szakértők a liliputi klub-os oldalon is azt mondják, hogy nem szükséges ülni tudás, csak hogy már stabilan tartsa meg magát.


Ezzel szemben a lili tai alkalmasabb a jelen pillanatban, de hamarabb kinövi.


Én azt tenném a helyedben, hogy ha semmiképp nem akarnék kendőt, használtan venném mindkettőt, a lilitait pedig 3 hónap mulva ugyanúgy eladnám.


Még egy tanács. Ha van rá lehetőséged, esetleg pesti vagy, menj el klubba, tanácsadóhoz. (szerdánként szokott lenni a liliputi boltban is ingyenes). Tényleg nagyon sokat tudnak segíteni.

2019. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

FBon van babahordozás kérdések és válaszok csoport, keress rá, lépj be, nagyon sokat lehet ott tanulni.


A meitai amúgy jó lehet, de érdemes próbálni, erre vannak klubok.

2019. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem az eszközt, amit írsz:

- Aki olyan eszközt készít, és propagál, ahol a baba háttal van az anya felé, az alkalmatlan kókler.

- A befelé forduló képeken is látszik, hogy nem térdtől térdig tàmaszt, a babák feneke feljebb van, mint a térdük és nincs meg benne a hát normál görbülete sem. Tehát káros eszköz, nincs kérdés.


Az alàbbi eszközök:

Kendő

Mei tai

Csatos hordozó


Közül mindből van olyan, ami jó és alkalmas ekkora babának. Sokan a kendőt szeretik, de ha jó eszközökről van szó, akkor ez csak ízlésbeli különbség.


Sok szempont van, kirándulásra szerintem se a kendő a legpraktikusabb. Van olyan csati, aminek olyan a kialakítása, mintha kendő lenne.


A www.hordozo.hu oldalon talàlsz sok eszközt. Ami ott van, biztis lehetsz benne, hogy jó. De érdemes kibérelni az eszközt, mielőtt megveszed. Mi 3 csatit is próbáltunk 1-1 hétre, és az egyikben pl fájt a derekam (pedig elsőre klassznak tűnt).


A "kenguru" nevet mindenre használjàk, ami nem kendő, két értelme van a névnek, ez az egyik (olyan hordozó ami nem kendő) és a másik amikor vki csak a káros eszközöket hívja így.


Amiről írsz, az egy káros eszköz.

2019. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azta, nagyon koszonom, nem is szamitottam ilyen reszletes, hasznos infokra :)
2019. okt. 18. 22:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl ott a hordozo.hu-n a Bondolino nevű cucc jó lehet méretre és van 2 használtvus eladó.
2019. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy mindenképpen keress olyan helyet, ahol próbálhatsz.

Én is csatos hordozó akartam, de nekem nagyon kényelmetlen voltak. Így mei tait vettem inkább

2019. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!