Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejér megyében, vagy a Balaton...

Fejér megyében, vagy a Balatonnál hova érdemes menni fürödni egy 10 hónapossal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Siófok arany part, a parton a sétány végén, ahol van a club 218 apartmanház, a café moló előtt szuper strand van kialakítva a piciknek, be lehet menni 200-300 métert, és csak bokáig térdig ér a víz, jó meleg, homokos tiszta' mi oda járunk, és csak 1- 2-3 éves gyerekek vannak ott, a parton pedig tudsz vele homokozni! Lányom imádja ha leültetem a homokba, építem neki a formákat ő pedig szétrombolja!
2010. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, de jó!Köszi!
2010. júl. 16. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hozzátok melyik van közelebb, de Almádiban és Tobrukban is van ilyen jó kis strandrész. Hommokos-iszapos, pici a víz. Lányomat Almádiba vittük, nagyon jól érezte magát. A belépő 500ft felnőtteknek, 6év alatt ingyenes. A büfék sem drágák, egy nagy tejfölös-sajtos lángos csak 400ft, abból hárman jóllaktunk. Lányunk 17hónapos.
2010. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Almádi is közel van hozzánk.Neked is köszi!

Mind a kettőt megnézzük.

2010. júl. 18. 22:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk a siófokit.Nagyon jó volt.Két hét múlva a barátnőm is jön velünk a lányával.
2010. júl. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!