Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő múlva jött a baba?

Mennyi idő múlva jött a baba?

Figyelt kérdés

Mióra voltatok egy pàr?

Mennyi időt éltetek együtt?

Honnan tudtàtok biztosra hogy attól a férfitól akartok gyereket?

Van aki megbànta hogy született baba?


2019. okt. 23. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy hàny éveseket voltatok?
2019. okt. 23. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
12 éve voltunk egy pár. 28 évesen szültem. Az idő igazolta, hogy neki kell hogy szüljek.
2019. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24-28 voltunk mikor Bba született. Közel 7 év után, egy éve házasok voltunk, Másfél éve laktunk együtt. De azelőtt is rengeteget aludtam ott, de az még nem számított igazi együttlakásnak. Nem bántuk meg, várom a testvérét. Onnan tudtam hogy szeretem. És hogy nem lennék képes olyannak szülni akiben nem látom a szerelmet, a tiszteletet és az odaadást
2019. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindketten 28 évesek voltunk, 3 éve együtt, 1 éve házasságban, és 2 éve éltünk együtt. Honnan tudtam biztosan? Ezt nem lehet szavakkal megfogalmazni. 100%-ig biztos voltam benne, nulla kétségem volt. Őt kerestem mindig. Nem is bántam meg.
2019. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 éve voltunk együtt abból 2,5 éve együtt is éltünk. 20 éves voltam amikor megszületett, férjem 26. Nem terveztük konkrétan de nagyon örültünk neki, egyáltalán nem bántuk meg.
2019. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18 évesen ismerkedtünk meg az egyetemen. 28 évesen házasodtunk össze. 30 évesen szültem. Szinte az elejétől együtt élünk.

Onnan, hogy el se tudom nélküle képzelni az életem.

2019. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most vagyok terhes. Én 30 ő 42. 5 éve vagyunk együtt és 3 éve vagyunk házasok. Gyakorlatilag mi az elejétől együtt éltünk pár hónap után. Honnan tudtam biztosan? 5 éve töretlenül szeretem. Nálam ez igazan nagy szó, mert nyughatatlan természet vagyok. 2 max 3 év után az összes páromat "meguntam". Ellaposodott a kapcsolat és nem.is akartam tenni értük. De ez velunk nem így van így tudom, hogy megtaláltam a társam. Akinek a hülyeségeit is tudom tolerálni és ő is az enyémeket, akivel hallgatni sem unalmas, aki minden őrültségben benne van amit kitalálok. Remélem nem fogom megbánni hogy gyereket vállaltunk bár azért ez nem túl jellemző, hogy az emberek megbánnák.
2019. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 éve ismertük egymást, 8 éve együtt, 6 éve házasként. Az esküvő után költöztünk össze, akkor kezdtünk próbálkouni is, csak megváratott a nagylány. 😊 26 és 37 évesek voltunk. Életünk legnagyobb ajándékai a lányaink, dehogy bántuk meg. 😊
2019. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éve voltunk együtt és ugyanennyi ideje próbálkoztunk is, egyszerűen az első pillanattól fogva tudtuk,hogy a másiktól szeretnénk gyereket. 2 hónap után költöztünk össze. 33 és 38 évesek voltunk, mikor született, azóta házasok vagyunk és úton van a kistestvér.
2019. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!