Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a másnapot...

Hogy bírjátok a másnapot egyedül, mikor éjjel sokszor kelni kell a babához és nem alszotok rendesen?

Figyelt kérdés
Enyém nagyon jól alszik az elejétöl, éjjel egyben kb 10 órat, pár rosszabb éjszakája volt az első fogaknál,ill mikor náthás volt egyszer. A rekord az volt h 3szor kellett bemenni hozzá éjjel. Ez így n vészes,mégis minden éjszakától félek, h mi lesz (pedig már 1 éves) mert nagyon félek a kialvatlanságtól. Levegőt is alig veszek,mivel a wc közel van a szobájához inkább el se megyek miután elaludt. Telefonnal világítok ha van még valami dolgom. Pedig tudom ha ébred nem a zajokra hanem valami más baja van. Hogy birjátok másnap ha nem aludtatok eleget este? Vagy mikor ő alszik nappal akkor tudtok ti is?Nem vagytok zombik? Úgy hogy lehet vidáman játszani a babával?

2019. okt. 24. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Masfel eves, atlag meg mindig 4x 5x kelek hozza, de volt h 20x is. Ha beteg volt, volt h kb semmit se aludtunk se o se en. Ettol meg nem omlik ossze a vilag, te vagy az anyja, birni kell a masnapot. Faradtan, de pl ha ugy van alszok vele delutan.
2019. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul. Türelmetlenebb vagyok.
2019. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Úgyis túléljük a fáradtságot. Volt, hogy zombi voltam, 1-2 kávé sz*rt se ér de 4-5 után jobb. Igyekszek le se pihenni, mert akkor végem, elkap a durva álmosság és akkor már a kávé se segít. Ha pörgök a nappal jobban elmegy. 1 évessel ez oké, mármint az enyémek ennyi idősen úgyse maradtak egyhelyben.

Aztán a legrosszabb éjszaka. Kicsi volt fél év körüli, este már szörcsögött. Óránként ébredt viszont legalább fél óra volt visszaaltatni. Mire elaludtam, kelhettem hozzá megint. Egyedül voltam, férjem éjszakás volt és a betegség már bennem is lappangott. Kerek 2 éve volt de azóta is élénken él bennem a másnap 😅

Vidáman játszani, hát a gyerek hót nyűg volt másnap, nagyrészt járkáltam vele meg az orrát szívtam.

2019. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Persze muszáj kibirni, nem nyűg vagy ilyesmi, csak h ilyen jól alszunk, tök jó másnap. Nekem is jó kedvem van neki is...értitek. És a kb 5 rosszabb éjszaka után meg hát nem igazán tudtam ráhangolódni a játékra,se meg semmire. Ezért tartok annyira tőle. De reméljük nem kell hozzászoknom a nemalváshoz ezután se csak félek h "ma vajon fog e aludni. Pedig persze h fog,de mégis.
2019. okt. 25. 19:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, az elmúlt hónapban alig aludtam valamit, volt olyan éjszaka hogy 1 órát aludtam és a gyerekek nappal sem aludtak. Nem ébresztik fel egymást, felváltva kelnek. Ma már le kellett feküdnöm délután, megkértem anyut, hogy segítsen, mert rosszul lettem. A kupiban nyílvánul meg a nemalvás. Elvesztem a kontrollt a ház felett😅
2019. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nyáron volt egy huzamosabb ideig,hogy egyszerűen bármit csináltam nem akart aludni a kisebbik lányom. De tényleg mindent. Nagyon durván érezte a frontokat. Azok a napok nagyon kemények voltak. 1 hét alatt jó ha 5 órát aludtam összesen. Konkrétan zombi voltam. Kávét nem mertem inni, nappal nem tudtam vele aludni,ha el is aludt,mert van még 2 gyerekem. Az az 1 hét nagyon borzalmas volt.
2019. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Fuu ezek a dolgok nem hangzanak túl jól. Félek is h mi lesz ha kettő gyerekem lesz. Hogy veszem rá a nagyobbat h halkabb legyen h tudjon a pici aludni, hogy indulunk el bárhova mire mindenkit renberakok, de úgy h a nagyobb ne türelmetlenkedjen,és ha már ott leszünk ott is a nagy viselkedjen,a kicsi ne sirjon stb...megoldhatatlannak tűnik
2019. okt. 26. 20:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy várom már, hogy nekem is ezek legyenek a problémáim :) egyelőre megint megjött, szóval vigasztalásul olvasom a hasonló kérdéseket és válaszokat :) Remélem, nemsokára nekem is az lesz a problémám, hogy ébreszt-e a gyerek vagy nem... Elnézést kérek az offért.
2019. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!