Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a baba nem sir ha felkelt az alvásból?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos es a nappali alvásai során, ha felkelt nem jelzi sírással, hogy fent van csak” gagyog “ es innen tudom, hogy fent van! Ekkor bemegyek a szobájába, meglát es vidáman vigyorog ram! Ugyan ez a helyzet, ha reggel felkel az éjszakai alvásból! Egyébként határozottan nyugodt, kiegyensúlyozott! Sírni csak akkor sir ha valami gondja van, éhes, fázik, megijed, fáradt stb.. valamiert (es nem tudom miért) nyugtalanti a dolog!

2019. nov. 4. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért, te mindig sírva ébredsz fel? Ne viccelj már...
2019. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom is ilyen, jó kedélyű, nevetgélős kislány aki csak indokolt esetben sír. Ő sem sírt soha felkelés után hanem nekiáll játszani az ágyában lévő plüssökkel, takaróval stb és közben magyaráz. Ha megunja sem sír hanem hív, hogy aaanyaaaaa. Felkelés után még van, hogy egy órát vagy másfelet is eljátszik, visszaalszik és csak a bébiőr mutatja reggel, hogy egy órája ébren van. Most másfél éves és még mindig ilyen, szerintem ez egy jó dolog, én sosem gondoltam erre úgy, hogy nyugtalanító lenne. Az orvos és a védőnő szerint egy ritka kiegyensúlyozott gyerek, még oltásnál sem sír soha, mindkettő mondta, hogy ritkán látnak ilyen gyereket és örüljek neki, hogy ennyire jó a természete. Nyugisnak nem nyugis, egész nap pörög, táncol, ugrál, magyaráz, énekel de kb soha nem sír.
2019. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. Sírnia kéne 24 órából legalább 25-öt...
2019. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akik egyből cinikusan írnak, azoknak üzenem, hogy örülök nemi, hogy ti mindent is tudtok. Sajnálom, első gyerekem es mindenen aggódók, nem lehet mindenki tökéletes!
2019. nov. 4. 18:34
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Már nagy ahhoz, hogy csupán azért sírjon mert felebredt.
2019. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Mégis miért kellene sírnia?

Az én fiam sem sírt soha, ha felkelt, de eszembe nem jutott, hogy ezért aggódjak.

2019. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
ket unokatesom is ilyen volt
2019. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Mintha az én lányomat írtad volna le. Ugyanez, beszélget, gagyog, nevetgél magában, forgolódik, akár egy órát is. De miért is fordult meg a fejedben egyáltalán, hogy baj?! Örülj neki! Békés, kiegyensúlyozott babád van, aki tökéletesen biztonságban érzi magát mert tudja, hogy nincs egyedül és bátran fedezi fel a világot. Nagyon ügyes anyuka vagy!
2019. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

8, semmi köze ennek a "jó anyasághoz" ;)

Akinek sírva ébred a gyereke, egy fikarcnyival se rosszabb szülő.

Sőt a gyereke se feltétlenül kiegyensúlyozatlanabb. Csak épp valami baja van. Pl: szepa szorong, foga jön... stb.

2019. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányom sem sír mikor ébred. Az ágya az enyém mellett van, volt hogy megdobott cumival hogy anyaaaaa kelj feeeel🤣🤣7 hónaposan😅még el is nevette magát
2019. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!