Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a baba nem sir ha felkelt az alvásból?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos es a nappali alvásai során, ha felkelt nem jelzi sírással, hogy fent van csak” gagyog “ es innen tudom, hogy fent van! Ekkor bemegyek a szobájába, meglát es vidáman vigyorog ram! Ugyan ez a helyzet, ha reggel felkel az éjszakai alvásból! Egyébként határozottan nyugodt, kiegyensúlyozott! Sírni csak akkor sir ha valami gondja van, éhes, fázik, megijed, fáradt stb.. valamiert (es nem tudom miért) nyugtalanti a dolog!

2019. nov. 4. 18:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Megnyugodtam!
2019. nov. 5. 08:32
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem miért aggódsz azon, hogy jó kedvű és mosolygós. Az én nagyfiam 2eves koráig üvöltve ébredt mindig! Aztán elmúlt, azóta már lassan 6eves és mindig mosolyogva ébred. Ne aggódj, teljesen jól működik a gyereked!
2019. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem inkabb akkor kene aggodni, ha allanodoan torka szakadtabol uvoltene? Azert aggodsz mert mosolyog ebredes utan?


Miert kell ennyire tulparazni mindent? Nehany kerdesen annyira meg tudok lepodni..

2019. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 kérlek hagy döntsem mar el en, hogy min aggódok! Akkor meglepődve lépjél tovább, mert az ilyen semmit mondó válaszokra úgyis csak lepontozást kapsz! Remelem anyuka létedre a gyerekeddel azért elfogadóbb, vagy ha mar a társadalom fele nem ezt mutatod! Azért nagyon ne borulj ki a kérdésen!
2019. nov. 5. 12:09
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem beszeltem veled se lekezeloen se ugy, mint aki nem fogad el. De ha 2-3 ev mulva visszaolvasod a kerdesed te is jot fogsz mosolyogni magadon, hogy ilyenen aggodtal.


Egyebkent azt had kerdezzem mar meg, ha mar igy belementel a szemelyeskedesbe :) ha mar annyira fenemod aggodsz azert a gyerekert egy ilyen butasag miatt, miert nem kerdezed a vedonot vagy az orvost? Itt a szuper para anyucik annyira tudnak aggodni, de azert inkabb gyakorin kerdezgetnek. Vagy annyira megsem fontos, hogy felhivd a vedonot? Vagy most ez akkor hogy van? Nagyon aggodsz, mindenki fogadja el a hulyesegedet de azert kozben annyira megsem?


Bar lehet jobb is -es remelem a szived melyen te is erzed azert- hogy nem hivod fel azzal a vedonot meg a gyerekdokit, hogy tul jokedvu a gyereked ebredes utan, mi a baja...;)

2019. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jaaj es megis miből gondolod, ha mar ennyire tájékozott vagy, hogy a védőnőt nem kérdeztem? Nagyon jóban vagyok a vele, a család barátja mar évek óta, a gyerekorvos szinten! Nagyon szeretem őket, de nekem kicsit olyan mintha mindenre csak legyintenének, hogy “jol van az úgy”! En meg igen, sajnos ilyen parás vagyok, de nem csak a babával szemben, hanem a családom minden tagjával szemben! Ez egy nagyon rossz tulajdonság, amit nem tudok csak úgy le vetkőzni, azonban nem gondolom, hogy neked magyarázkodnom kellene! Szerintem nem a tied az oldal, es nem kell engedélyt kérnem, hogy milyen témában kivanok kérdést feltenni! Ha te ennyire hülyeségnek tartod, akkor egyáltalán minek olvasgatod? Vagy te kötözködni jársz ide? Te bizonyara az a típusú ember vagy, aki szemtől szembe nem meri elmondani a véleményét, de itt előszeretettel éli ki rosszindulatát!( vigyorgós fejecske ide vagy oda) Hat nekem nyugodtan irogathatsz amennyit csak akarsz, de ha gondolod privátban a közösségi oldalam elérhetőségét is megadom, mert en fel merem vallani magam a rossz tulajdonságaimmal együtt! Es az olyan típusú emberek véleménye, mint te is vagy egyáltalán nem érdekel! Gondolkozz csak el azon, hogy amíg más tudott normálisan válaszolni, neked ez miért nem ment? Ennek általában mindig oka van! Az oldalt meg képzeld el azért találtak ki, hogy mindenfele kerdest fel lehessen tenni. Vagy ezt te nem tudtad? Annyira tájékozott vagy a GYIKrol, ez megis hogyan kerülte el a figyelmedet? Na menjél szépen es tanulj egy kis jóindulatot es elfogadását. Ellenkező esetben nyugodtan kereshetsz privátban! Minden jót neked.
2019. nov. 5. 21:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Atyaég..neked is! :D
2019. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!