Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem el inkább kórházba?

Vigyem el inkább kórházba?

Figyelt kérdés
10 hónaposom tegnap óta hasmenéssel küzd, ami nem lenne kétségbeejtő, ha nem lenne vér a székletben. Gyerekorvos utasitasai szerint mintát küldtünk a laborba tegnap, biogaia, diéta. De ma is volt neki. Bűzös, zöldes is volt neki. Miért nem adott rá semmi mast? Annyi mindent olvastam. 1 hét az eredményig, és itt vagyok vele, hogy nem adott rá semmit. Ez normális, hogy egy hétig nézzem el, hogy van vér a kakiban? Kórházban, ha bemegyunk gondolom benn tartanak. Kedve jó, étvágya jó, én vagyok, aki ki van. Védőnőt nem lehet elerni, meg próbálom, hátha ő ad más tanácsot.
2019. nov. 12. 09:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Éjszaka is cicizett, de semmi hasmars nem votl éjjel, aludt szépen. Annyi, hogy hurutos a köhögésre, szívom az orrát, de csak reggel kohint.
2019. nov. 12. 09:14
 2/10 anonim ***** válasza:
megpróbállak megnyugtatni, de helyetted nem dönthetek :) vér a székletben: lehet a sok kakilástól megpattan egy pici ér és emiatt véres a kaki, ez lehet teljesen természetes is.. fiam is épp most szedett össze egy hasmenéses vírust, neki nem véres a széklete, de nagyon bűzös, ez szerintem a vírus miatt van.. ha nincs hőemelkedése-láza, iszik rendesen, tehát nem kell félni a kiszáradástól (száját szagold, nagyon jellegzetes az ammónia szagú lehelet) akkor szerintem nincs mitől félned, de ha úgy nyugszol meg ha beviszed, akkor vidd csak be nyugodtan.. nem biztos hogy bent fognak tartani, lehet ott is csak megnyugtatnak :) és ne az én válaszom legyen a döntő.. ;)
2019. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi.. De ijesztő. Plusz még valami féket cérna szál is volt neki benne..
2019. nov. 12. 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért bevinném biztos ami biztos.
2019. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fekete cérnaszál? Nem evett előtte valamikor banánt? Mert lehet az a banánból van, a kaki megfestette?
2019. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem evett banánt.
2019. nov. 12. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet bélféreg is akár! Én be mennék vele a kórházba.
2019. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek jól van, kedve jó, láza nincs, láthatóan nincsenek nagy fájdalmai, én nem vinném a kórházba, amíg nincs eredménye a székletvizsgálatnak. Jó eséllyel bent tartanák, a fertőző osztályon, ahol még összeszed valami nyavalyát a meglévő mellé. Valószínűleg valamilyen bacifertőzés okozza, (99% hogy e-coli) Ha ez bebizonyosodik, akkor kap antibiotikumot és jobban lesz. Az én lányomnak is volt ilyen, kétszer is. Nyálkás is a széklet? A vér friss piros benne? Nyugi, nem valószínű hogy bármi komolyabb lenne mögötte!
2019. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyálkás igen, legutóbbi 2 székletnel nem votl vér, de friss, piros volt. Gyerekorvossal beszéltem, megnyugtatott. Köszi a válaszokat.
2019. nov. 12. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
az a jó ha még piros a vér. Ha fekete akkor lehet nagyobb gond.
2019. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!