Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babysitterrel ébredés vagy...

Babysitterrel ébredés vagy anyja ébressze, mielőtt elmegy?

Figyelt kérdés

10 hónapos lányombak heti 1x van pótnagyija. Szereti, szívesen van vele, de most soron kívüli alkalom lesz, reggel el kell menjek és még alszik. Még sose ébredt úgy, hogy én nem voltam itthon.


Hasonló helyzetre van tapasztalat? Érdemes megèbreszteni előtte?


Reggel még szopizik, és most ez is kimarad így.


Mi a tapasztalata vkinek hasonló helyzetben?



2019. nov. 15. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Alvó gyereket nem keltünk fel.
2019. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piroska és a farkas ***** válasza:
56%
Fú, hàt mennyivel hamarabb indulsz, mint ahogy ő ébredne? Az ébresztve kelés szerintem automatikusan hozza a nyűgösséget, de a màsik helyzet is. Nincs mód, h kipróbàljàtok mondjuk vmelyik napközbeni alvás utàn? Mert ha akkor nagyon sírna, nagyon keresne, akkor én szerintem ébreszteném.
2019. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom jobban bírta az elválást, ha nem volt "búcsú". Ha úgy mentem el, hogy éppen elvolt mással, vagy aludt, akkor nem nagyon hiányolt, viszont, mikor úgy mentem el, hogy adtam neki puszit, látta, hogy elmegyek, akkor 2 órán át üvöltött utánam.
2019. nov. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ébreszteném. De nekünk is lesz pont jövő héten egy ilyen szitu. Normál esetben egyébként hizzánk is heti 1x 2 órára jön a babysitter. Majd légyszi írd meg mi lett és hogy reagált a babád.

Egyébként mennyi idős?

(Enyém 9 hónapos)

2019. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nem szokott aludni a gyerek a bébiszitter mellett? Nem az ébredés lesz itt a gond, hanem a szoptatás kimaradása
2019. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy 10 hónapos babánálár nem akkora gond, ha néha néha kimarad 1-1 szoptatás. A bébiszitter ad neki majd szilárd reggelit.
2019. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem a táplálék miatt gond a szoptatás kimaradása, utolsó. A gyerek minigbugy ébred hogy az anyja megszoptatja. Most nem lesz ott az anyja és nem leszg szoptatás se. Eh így nem leshh jó esemény a gy3reknek.
2019. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nem tudható utolsó, minden gyerek más. Mint írtam, az én gyerekem teljesen jól elvolt, ha úgy kelt fel, hogy már el voltam menve. Nem is hiányolt. Viszont amikor úgy mentem el, hogy megszootattam, megbabusgattam, adtam neki 2 puszit, elmagyaráztam neki, hogy anyának el kell mennie, végig üvöltötte azt az időt, míg elvoltam.


Igazából a kérdező tudja csak, hogy milyen a babája, és melyik csoportba tartozik. Ha nem szokta felzaklatni az, ha hirtelen eltűnik, nem szokta olyankor keresni, akkor sokkal jobb, ha csak akkor látja mikor hazaér, és nem csinál nagy, szoptatós búcsúzkodást.

2019. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Azért nagyobb esély van rá, hohy problémás lesz a helyezte, mint arra, higy nem.

2019. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Képzeljétek, túl vagyunk rajta. A legrosszabb forgatókönyv lett: 5 perccel a tervezett indulás előtt ébredt. Hagytam szopizni, kb 10 percet, de az nem volt elég neki a visszaalvásra, a busz meg ment, így álmosan oda kellett adjam a néninek és végignézte, hogy elrohanok.

Szerencsére nem volt gond, inkább fáradt volt, ezért felöltöztette a néni és elvitte sétálni. Az alatt aludt, utána megetette és nagyban játszottak, amikor hazaértem (4 órát voltam távol).

2019. nov. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!