Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen rossz érzés...

Másnak is ilyen rossz érzés ha másra kell hagynia babáját?

Figyelt kérdés
Már 1 éves,eddig is havonta 1szer az egyik mamánál aludt,most szombatonként tanulok, akkor a férjemmel van vagy mamánál. Nem sír sehol jól eljátszik mindenkivel,nem hiányzom neki.De nekem ő nagyon. Nagyon rossz érzés h más foglalkozik vele. Az más ha csak estére visszük aludni és reggel már ott vagyunk érte. De ha egy egész nap,olyan mintha kimardnék. Nem tudom mit játszott mennyit aludt,jól evett e,nem fájt e az ínye. Stb. Meg olyan ilyenkor mintha elhidegülne tőlem. Nem örül nekem ha megjövök,annyira játszik h nem is érdekli h megjöttem. Mikor az apjával van akkor azért igen,mert ő nem telepszik rá úgy mint a mamák.

2019. nov. 17. 05:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem

Imadok a gyerekkel lenni de kell az is h kilepjek a pelenka babakaja korbol...

Kell hazi par alkalom mikor kikapcsoljatok es nem az van h anya vagyok janem h NO vagyok!


Szoval nekem nincs rossz erzesem mert feltoltodva talakozunk ujra ami jo nekem es neki is 🙂

2019. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én örülök ha mama vigyáz rá. Két három havonta egy éjjel van ott, meg minden szombaton délután 3-4 órát vigyáznak rá. Nekem ez nagy feltöltődés. Viszont a bölcsitől irtózom,rosszul lennék ha oda kéne vinnem.
2019. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Coffelia ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen élményem, akkor, amikor először volt egy egész napot anyukáméknál, körülbelül 17 hónaposan. Mi a férjemmel mindketten olyanok voltunk, mint a zombik, fél napig aludtunk, komolyan mondom, addigra már épp annyira kimerültünk, hogy a nyálunk is folyt. De a nap végén, délután 5 körül már nagyon hiányzott.

Aztán eleinte én is kizárólag a dolgaim elintézésére hívtam a bébiszitter barátnőm, és akkor munka közben nyilván eszembe nem jutott, hiszen minden idegszálam le volt kötve az aktuális feladattal (zenész vagyok, próbálni jártam). Aztán másfél éves korábab megvolt a tűzkeresztség, akkor pár napra egy koncertünkhöz külföldre utaztam. Előtte izgultam, meg már előre hiányzott, de aztán ott valami olyan elementáris erővel megcsapott a szakmázás, hogy baromi jól éreztem magam, és azt is nagyon élveztem, hogy mikor visszajöttem, tudtam saját élményeket mesélni, megosztani, hozni valami újat a családba.

Utána mi egy lassú beszoktatású, kis létszámú játszócsoportot választottunk a bölcsi helyett, amit imádtunk, ott maximum heti 3x6 órát lehetnek benn, kaja, alvás... és nagyon fokozatosan, egy év alatt jutottunk el a kimaxoláshoz.

Aztán ahogy lazult a szimbiózis, elkezdzem megengedni magamnak a rekreációt, a legnagyobb élményem eddig egy egyedül mozizás délelőtt 10kor, a magántanítványaim előtt.

Én amúgy a sajátomon azt vettem észre, hogy már rég nem igaz se rá, se a korosztálya többi tagjára az oviban, hogy csak egymás mellett játszanak. Igaz ő vegyes csoportba jár, és kiscsoportos korú, de tavasszal ebben a játszócsopprt jellegű bölcsiben a két és fél évesek olyan közös építőkockázást csaptak, hogy az minden korábbi ismeretemet felülírta...

2019. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!