Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért elítélendő az aki nem...

Miért elítélendő az aki nem úgy képzeli el az életét, hogy főz, moss, takarít?

Figyelt kérdés

Sokkan elítélik és csak egy kapcsolatot látnak az életből.

Én nem vagyok gyerekes lehet elég érett sem,de azt láttom,hogy sokkan elítélnek ,azért,mert 18évesen nem szülők gyereket és nincs meg életem párja,hanem szórakozok.Ez alatt nem azt értem,hogy a discoba mindenkivel smárolok,de nem vagyok az a csaj ,aki életébe nem mozdult ki várja a szőke herceget fehér lovon és soha nem ment bulizni.Én például azt nem tudom elképzelni,hogy valaki ott hagyja a sulit 18 évesen gyereket szül és még semmit nem élt.Az élés szót nem kifejezetten szexuális irányultan mondom,hanem soha nem csinál semmit csak ami a társadalmi kötelesség.Nem volt még külföldön,esetleg a gyerek párja miatt alig vannak barátai szóval én nem értem miért kötik le magukat ilyen korán az emberek.



2019. nov. 18. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég szélsőséges példákat írtál.

De egyébként semmi baj, jogod van úgy élni az életed, ahogy neked jó. Nem kell belekényszeríteni magad olyan szerepekbe, amit nem szeretnél.

2019. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Azzal meccseld le ezt, aki elítél! ;)

Ne itt vezesd le a feszkót!

30 évesen szültem (először), bőven "kiéltem" magam előtte, nem éreztem, hogy feláldoznám nagam a gyerekvállalásért csak mert nem bulizgatok (nem hiányzik), hanem otthon vagyok a gyerekekkel. Tanultam, dolgoztam, utaztam és most ez tesz boldoggá. Pont.

2019. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem szultem gyereket de 18 evesen hozza mentem az elso kapcsolatomhoz (14 evesen jottunk ossze) , buliztam is es az iskolakat is elvegeztem, es koszonom BOLDOG es TELJES eletem van igy, mase meg nem erdekel !
2019. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég ritka, hogy valakit elítélnek, mert 18 évesen nem szül gyereket. Inkább fordítva szoktak ítélkezni az emberek.
2019. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg olyan helyen élsz, pl. falu, ahol az a megszokott, ha egy nőnek 20 évesen már két gyereke van. Én a fővárosban születtem és itt is élek, nincs ismerősöm, aki 28 alatt szült volna. Költözz el ha zavar!
2019. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem elítélendő. Szerintem teljesen normális így gondolkodni ennyi idősen. Én inkább azokat nem tudom megérteni, akik ilyen fiatalon munka és iskolai végzettség nélkül gyereket vállalnak.
2019. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem az a követendő példa, hogy a borsodi cigánylányok már 16 éves koruk óta évenként szülnek, ebben igazad van. De azért nem hőstett az sem, hogy nem szaporodsz felelőtlenül. Próbálj nem kiégni.
2019. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol élsz, de a nagyobb városokban, agglomerációkban egyáltalán nem divat 18 évesen szülni, sőt..

Inkább a 25-30 év a jellemző első gyerekre.

2019. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Szerintem a mai világban nem jellemző, hogy elítélnék az ilyen nőket.
2019. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!