Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szomorú a feleségem?

Szerintetek szomorú a feleségem?

Figyelt kérdés
3 hetes a babánk és dettó olyan mint én csak kicsiben. Teljesen rám hasonlít minden vonásában.
2019. nov. 23. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg tole, az a legegyszerubb.

Erre caak o tudja a valaszt.

Nalunk igy volt, a legidosebb gyermekunk kb a ferjem volt kicsiben, amikor megszuletett (most mar nagy es sokat valtozott, mar nem akkora a hasonlosag, ahogy valtoznak a gyerekkori vonasai).

En nem voltam emiatt szomoru, sot, boldog voltam miatta.

De a baratnomet pl frusztralta, hogy az elso gyerekuk (lany) kb teljesen a ferjere hasonlit, foleg, hogy ezerszer meghallgatta. Senki sem ment el ugy melelttuk, hogy ne jegyezze meg ezt a tenyt. Baromira zavarta, mert szerette volna, ha ra is hasonlit.

Szoval mindenki mashogy erez.

2019. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem egy buta kis fruska, akkor nem!

Egyébként a bsbák többsége csecsemő korban az apjukra hasonlítanak. Ezzel növelve esélyét annak h kialakul a kötődés kettejük között.

Hiszen ahogy a mondás tartja "csak az anyja a biztos"

2019. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért zavarná, nem szeret téged?
2019. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Evolúciós biztosíték, hogy az újszülött kezdetben az apjára hasonlít, de pici még, sokat fog változni. A kisfiam is tiszta apja volt, most öt hónapos, és szerintem leginkább önmagára hasonlít :)
2019. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
A lányom kiköpött apja, le sem tagadhatnák egymást, meg is jegyzi tényleg mindenki. Mi nem élünk már együtt, és így sem zavar a dolog. Nem értem a feleséged miért lenne szomorú emiatt. Nyilván benne van a pakliban, mikor két embernek gyereke születik, hogy valamelyik szülőjére sokkal jobban fog hasonlítani, ritka, hogy egy gyerek nagyon "vegyes" eresztés legyen.
2019. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én népi megfigyelésem szerint is az első gyerek mindig tiszta apja :)
2019. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális dolog, a lányom is kiköpött apja volt, mikor megszületett. Már 9 hónapos, de rengeteget változott, s már rám is nagyon hasonlít. Én nem voltam szomorú, amikor megláttam, hogy tiszta apja. Nem is akartam, hogy csak rám hasonlítson. Meg tudtam, hogy idővel változni fog.
2019. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó apja nálunk is a kislányom.Van egy anyajegy a hátán ahol nekem is,szoktam is viccelődni hogy ha nem lenne ott lehet nem hinnék el hogy az én lányom. Egyátalán nem zavar.Még jó is mert így apukának nincs kétsége hogy kitől van a pici mert mindig zavarta hogy jóban vagyok a postással.😂😂
2019. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindkét gyermek, a fiú és a lány is kiköpött én (anya), voltak kicsinek, ahogy nőnek, még jobban csak rám hasonlítanak. Nem mondja a férjem, hogy szomorú, de tudom, hogy szeretné ha legalább az egyik egy kicsit rá is hasonlítana. A kicsi, a lány az ő szemszínét örökölte, de ennyi. Ha valakivel találkotunk, az első szava, tisztára olyanok mint én, erre én egyből rávágom, hogy de a kicsinek legalább kék a szeme mint apának. Ilyenkor látom, hogy jól esik neki (mármint a férjemnek).

Mikor picik voltak anyósom előszedte az összes babafotót, és hasonlítgatta őket, de sajnos nem talált ő sem hasonlóságot a fia és az unokái között. Erre a másik fiának a gyereke is az anyukájára hasonlít. Na ő szomorú.

2019. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!