Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihívom a gyerekorvost,...

Ha kihívom a gyerekorvost, hogy itthon adja be a kisfiamnak a bárányhimlő elleni védőoltást, akkor mennyi pénzt illik neki adni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 10:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébkén az orvos nyilván mérlegel és nem ide jön először. Nem az ügyeletet hívom ki.
2019. nov. 25. 11:44
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Kérdező, ne vedd magadra, én is ki szoktam hívni. Nekem is megvan a magam oka, senkinek semmi köze hozzá, ne érezd rosszul magad emiatt. Az orvos pedig nem egy gép, mérlegel, ráadásul ő ajánlotta fel, hogy kijön, 3000 Ft a díja fixen, bármit megcsinál. Előző héten általában megbeszéljük az időpontot, kijön, megvizsgálja-beoltja 5 perc, beírja-fizetek még 5, zusammen 10-15 perc alatt megvagyunk. Viszont ha sürgős eset van vagy elhúzódik a rendelés, idecsörög, hogy nem jön, ennyi. Sőt olyan is volt már, hogy pont nálunk volt amikor bejött egy sürgős hívás, elnézést kért és már ott sem volt. Nem veszem el senki elől az orvost. Aki pedig emiatt lustának nevezi a kerdezőt, nézzen először magába.
2019. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves 13as! Nagyon köszönöm!
2019. nov. 25. 12:33
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
De ide mindenki fröcsögni és ítélkezni jön. Akàrmit kérdez az ember a vége úgyis az, hogy vagy sz*r anya vagy, vagy a férjed s*zar és minek szültél neki gyereket..
2019. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%
15, jól látod. A magyar ember már csak ilyen...arc és név nélkül nagyon csábító kioktatni másokat. Csak azt nem értem, ha annyira tökéletes az élete, minek jön ide?
2019. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14, 15: teljesen egyet értek. Azt hiszem ez volt az utolsó kérdés, amit feltettem itt.
2019. nov. 25. 13:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia, meg kell kérdezni és megmondja. Nekünk 5000-ret mondott.
2019. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!