Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdenétek olyan kerti medencé...

Fürdenétek olyan kerti medencében a babátokkal, amibe belemászik a kutya is?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy, felfújható medence, a baba egy év körüli, és a kutya nem akkor fürdik benne, amikor ott vagytok, viszont ugyanabban a vízben.
2010. júl. 19. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem. nagy kutyabarát vagyok, nálunk is van ki-be járós kutya kettő is, de a gyerekszoba, a kanapé, fotel, ágy, konyhaasztal, konyhapult, spájz nekik tabu, oda nem mehetnek. én a fürdőszobai kádban fürdetem őket is, de utána jó alaposan kisikálom domestossal. ugyanabban a vízben nem fürdetném. bár nem hinném, hogy baja lenne, max. jó szőrösek lesztek:)
2010. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem.Tök mindegy,mikor van benne a kutya,ha a víz ugyanaz.Az is mindegy,mekkora medence.Ha kutya beleáztatta magát,akkor kizárt,hogy beleviszem a gyerket.Nyilván a Balatonba is beleviszem a gyereket,meg kutyát is szoktak,de az egész más tészta.
2010. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy beletenném, ki tudja milyen fertőzést szedne össze.
2010. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, a Balatonnak van öntisztulása az élővilág által, a medencének nincs!
2010. júl. 19. 11:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy bele vidd,én magam sem mennék bele a vízbe a kutya után nem hogy a gyerek.Az ilyet nem tudom megérteni,nekünk is van kutya is(akit nagyon szeretünk),medence is de a kutya mit keres a medencében...
2010. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Kizárt! Eszembe nem jutna a kutya fürdővizében pancsoltatni a gyerekemet.
2010. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
soha, ez gyomorforgató_! pfujj. bocs de tényleg
2010. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! A kutya mindenféle kórokozót bevisz a vízbe. A kisbaba pedig óhatatlanul nyel is majd a vízből. A gombás fertőzéstől a bélféregig mindent elkaphat a gyerek így. Miután a kutya kimászott, nem csak a vizet cserélném ki, hanem domestosszal fertőtleníteném a medencét.
2010. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutna belemenni, pláne nem a gyereket belerakni! Viszont anyóséknál így megy, két unokatesót szívbaj nélkül fürdetik benne. Már előre félek a jövő nyártól, amikor az én fiam is elég nagy lesz ahhoz, hogy medencében pancsizzon, és majd meg kell magyaráznom nekik, hogy az én gyerekemnek miért nem jó az a víz, ha a többi gyereknek sincs semmi baja...
2010. júl. 19. 11:37
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát, elkeserítő ez a sok negatív válasz! Ha ápolt, oltott kutyusról van szó én nem lennék ennyire aggodalmas. De Te tudod.
2010. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!