Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok olyat a babátok...

Tapasztaltatok olyat a babátoknál, hogy eltűnt az egyik bimbóudvar és bimbó színe?

Figyelt kérdés
Ma reggelre a 7 hónapos kislányomnak barna helyett testszínű lett. A gyerekorvos azt mondta, hogy ő még nem találkozott ilyennel, de vigyem bőrgyógyászhoz a kislányt. A színtelen rész meg is van duzzadva.
2008. nov. 18. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk ilyesmi nem volt.

Akkor miért nem viszd be ügyeletre???

Ìrj vissza,hogy mit mondtak!

2008. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 7 Hós kisfiamnak a jobb bimbóján egy pattanásszerű valami van megkérdeztem az orvosunkat és azt mondta ez normális,hát nem tudom ha ő mondja!Szerintem is vidd el bőrgyógyászhoz lehet,hogy én is elviszem!
2008. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma voltunk dokinál és igencsak meglepődött. Átküldtek a gyereknőgyógyászatra és ott azt mondták, hogy a duzzanat a szopi miatt van, női hormonok. A színe pedig vissza fog jönni, úgyhogy tulajdonképpen nincs semmi baja szerencsére. Mindezt reggel 7.45-től 11.45-ig intéztük.

Köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!