Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért versenyeznek az anyák a...

Miért versenyeznek az anyák a gyerekeken?

Figyelt kérdés

Hogy kié mit csinál előbb, hova mennek, milyen jatekaik vannak...

Az alváson, hogy kie alszik többet, minden. Egyszerűen már nem tudok ugy beszélgetni senkivel, hogy ilyen dolgok ne merüljenek fel. Minden gyerek mas, nem értem ezt az egészet.


2019. nov. 28. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

"Igen, rosszul érzem magam, amikor mondják, hogy ezt csinal, azt csinal, es az enyem még nem."


Szerintem te fújod fel. A második gyereknél látom, hogy mindent más tempóban csinál.

Védőnő szokott piszkálódni, hogy mit kéne már csinálnia és kérdezi, hogy a tesója ennyi idősen csinálta-e. Mintha számítana. Nézz utána, mennyi idősen ajánlott fejleszteni, ha valamit nem csinál. Addig viszont hagyd békén a saját tempójában fejlődni.

2019. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm a társaságukat. Néhány napja korábban mentem a bölcsibe a gyerekért, szerettem volna uzsonna előtt elhozni, de már ettek, amikor megérkeztem, így meg kellett várnom. 20 percen keresztül hallgattam, hogy két anyuka a tökéletes raguleves receptjéről beszélget. Végig mosolyogva, azért néha beoltogatva a másikat, hogy ki a jobb. Ki a francot érdekel a raguleves annyira, hogy ennyi ideig erről beszélgessen? Ugyanez van minden gyerekkel kapcsolatos dologgal is. Megy az egymás arcába mosolygás, amikor elfordulnak meg a szájhúzás.
2019. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Most gonosznak tűnhetek, de ilyen az amikor az anyának nincs saját élete, saját sikerei, és a gyereken keresztül akar eredményeket felmutatni. Döncike már jár juheeee, és akkor ezt fejben összekapcsolja, mintha az ő sikere is lenne mert hát ő gyereke.
2019. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezek az anyukáknak megfelelési kényszere van a külvilág felé,én ugy gondolom hogy minden édesanyának a saját gyereke a legjobb,legügyessbb stb......
2019. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!