Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakelengye újonnan 800....

Babakelengye újonnan 800. 000-1. 000. 000 forintból?

Figyelt kérdés

Újonnan meg lehet vásárolni mindent ekkora összegből?

-bútorok, matrac, egy kisebb fotel

-babakocsi ami Cybex

-hordozó amikor nagyon pici és gyerekülés később ugyancsak Cybex

-ruhák

-kisebb kiegészítők mint cumisüveg

-az a szerkezet ami figyel a bölcsőhalál megelőzésére

-mérleg

-játékok


Ekkora összeg elég ezekre a dolgokra? Bútorból a Mamas and Papasnak vannak komplett szettjei de Ikeat is néztem. Melyik a jobb?

Sok felesleges butaságot úgy se szeretnék vásárolni.


2019. dec. 5. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ikeas butorok vannak,meg van momaxos is.

Mivel ezek leginkabb baba butorok,es par ev mulva cserelni fogod,igy en maradnek az ikeanal,mert ar-ertek aranyban az a legjobb.

Lanyom 3,5 eves,most kapott komplett butorszettet,minosegit,ami 10en akarhany eves koraig tokeletes lesz!

Jok a mamasos butorok,de teljesen felesleges ennyi penzt raaldoznod,mert mondom ugyis cserelni fogod 😁

Legzesfigyelo mehet az angelcare nemtom mennyi az ara de kb 20-50e kozott valahol.

Matrac sem egy veszes tetel 20-30e

Cybexbol nem tudom melyik a legkissebb hordozo,de ugy alapbol 50-100e kozott vannak a hordozok,plusz ha szeretnel isofix talpat hozza akkor az is meg egy szep tetel.

Gyerekulest most nem is vennek meg,majd azt raersz feleves koraban nezegetni. De egy jo ules 100-150kozott van.

Ruhak is tud komoly osszeget felemeszteni.

De jol kell osszeszedni!

Pl kis meretbol ne vegyel dragat mert 1-2 het alatt kinovi.

Amikor elkezd kuszni maszni,akkor szinten gagyibb nadragjai legyenek,mert szanaszet koptatjak a terd resznel.

Markas es jo minosegu ruhat akkor vegyel mikor mar hosszu ideig tudja viselni,1 eves kor felett ajanlanam.

Addig meg pepco,tesco ilyesmikbe nezz korul.


Merleget tudsz berelni,bar legzesfigyelot is.

Ennek a penznek boven!!!! Elegnek kell lennie,sot meg nem is kellene ennyi szerintem!

2019. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Attol függ milyen igényeid vannak??Van babakocsi 300ezer ért is,meg pl.42 ezerért amilyet én is vettem akciosan.Azért be@aszna,ha ennyiből nem jönne ki!
2019. dec. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ruhákon rengeteget tudsz spórolni. Nekem most lesz 2 éves a lányom, most fogok neki minőségibb ruhákat venni, eddig pepcosat vettem, mert azért nem mindegy, hogy a pepco-s 700 ftos ruhát dobom ki 1 hét után, mert kinőtte/kajafoltos ami nem jön ki/elkoptatta, vagy az 5000 ftos m&s ruhát.


Ha fogsz szoptatni, akkor cumisüvegből se vásárolj be, elég 1 belőle, amiből a lefejt tejet adják, ha el kell menned.


Én még hozzácsapnék a listához egy hordozókendőt, vészhelyzet esetére. Nekem pl volt olyan mikor az oltás után úgy belázasodott, hogy semmi nem vitte le a lázát, csak mikor csupaszon magamra kötöttem.

2019. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk szerintem kb ilyen összegre jött ki. Babakocsi ABC, pelenkázó plusz kiságy Paidi, plusz a kisebb tételek is jó minőségüek, minden újonnan. (Ruhákat alig vettem, a nagyszülők beindultak...)
2019. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Derwer ***** válasza:
91%

A kérdés nem igazán megválaszolható, mert mindig lesz valami amire nem gondoltál. (terhes párna, háló ing, szoptatós melltartó, kompressziós harisnya, nifti teszt, stb, stb.)


Nekünk 4hetes a baba, így már megvan a vége, és bár külföldön, de majd kétszer annyi ment el. (igen, kevesebből is megoldható)


Az biztos, hogy Megéri jó pár dologból használtat venni. Pl a cybex Babakocsit, ISOFIXszel elhoztuk féláron. Úgy hogy bele számoltam már a 700km utazást.

Mi végül új gyerek bútor mellet döntöttünk, de ha megvárja az ember az akciót, akkor azon is több száz eurt foghat.

No és ahogy mondták: a ruhák... Azon rengeteget lehet fogni.

2019. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Cybexet nem ismerem, mamas and papast sem de ennyiből bőven.
2019. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!