Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket vettetek masodik gyerekk...

Miket vettetek masodik gyerekkel, ami az elsonel hianyzott? Hasznaltatok vegul?

Figyelt kérdés
Nalunk volt par folosleges dolog. Ami nem volt, es gondolkozom rajta az a babafeszek es a pelenkara csiptetheto legzesfigyelo.

2019. márc. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Babafészek, azon én is merengek, hogy talán hasznos lehet majd míg nagyon pici.
2019. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Semmit, viszont egy csomó mindent elő sem vettünk amit az elsőnél használtunk! Pl a légzésfigyelő eszünkbe sem jutott, mondjuk a kiságyat is csak 6 hetes koráig használta...

Nem kellett a cumisüveg melegítő, mert a 2. csak anyatejes volt, az első viszont félig tápszeres, úgyhogy vele minden nap használtuk

2019. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Lengéscsillapitos babakocsi

(Az elsővel lift nelkuli házban muszáj volt a legkönnyebb babakocsit venni amivel végigzötyögtük az utakat mert nem volt lengescsillapitoja sem)rá napernyő sem volt (textilpelussal szerencsétlenkedtem)


Minőségi rácsvédo (az elsonel akarhányat vettem, mind mocsingos lett mosás után nem volt tartása, plédekkel rögtönöztem mindig rácsvédőket szorosan lekötve a rácsra)


Babamérleg (elsőnél a kölcsönzés végén annyit fizettem, amiből ujat is vehettem volna)


Csillogo lelogo valami bámulni (babafejlesztés temaban olvastam, sehol soha nem találtam az elsőnél, de amikor már rég elmult a babakor rájöttem pl ott vannak a karacsonyi diszek)


Üveg cumisüveg (az elsővel leginkabb csak flexi műanyag volt, igaz hogy mindenmentes de mire nagy lett es 230 ml-ket is megivott csak addigra találtam üveg anyagu cumisüveget)


Hirtelen ennyi jut eszembe

2019. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A másodikkal vettünk pelenkázókomódot, az elsővel csak kiságyra tehető lap volt helyhiány miatt, de sokkal jobb és kényelmesebb a komód. A 2.-nak vettünk pihenőszéket, az elsővel a hordozót hasznaltuk. A kisebbnek volt babafészke, igaz ezt kaptuk, de én is akartam venni, mikor a nagy született még nem lehetett ilyet kapni, de biztos vettem volna vele is. A 2. terhesség alatt vettem szoptatóa párnát, én aludtam vele, szoptatni nem sokat tudtam, azóta a nagy alszik a szopipárnával. A nagynak sokkal jobb etetőszéke volt, volt kiságyforgója, a kicsinek nem (a régit sem tudtuk használni, mert eltört). Ennyi jut eszembe.
2019. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaöböl, használtuk.
2019. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!