Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekem napokig nem kakil...

Mona... kérdése:

A gyerekem napokig nem kakil de nem kemény a széklete mitől?

Figyelt kérdés
A gyerekemnek nagyon fáj a hasa görcsöl ordít nem tud enni sem annyira fáj neki a hasa nem kakil csak ha glicerin kuppot helyezek fel neki de az gyerek orvos azt mondta nem lehet így mindig mert fel sértem a bél végét és olyan nyálkás sötét színű a kakija 2 hónapos a gyerek és anyatejes

#hasi görcs #Gyerek széklet #ritka széklet
2019. dec. 9. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyálkásnak is kell lennie, vagyis "krémesnek" sárgásnak vagy zöldesnek. Adj neki Dr.Steinberger aszalt szilva levet, az a legjobb. Bár nem tudom 2 honapos babanak lehet e adni de nem hiszem hogy baja lenne tőle, azért kérdezd meg orvost. Illetve adj neki mecsek teát pár kis kanál cukorral és tornáztasd
2019. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem kell hogy kemény legyen a széklete sőt akkor lenne igazán csak baj ha az lenne:D

2019. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek volt, hogy 6 napig nem volt, anyatejes volt csak. Akkor volt sötétebb amikor túlette magát(ömlött a tejem, rengeteg volt), nem győzte nyelni, így fájt a hasa sokszor, a lenyelt levegőtől. Gripe Watert adtam neki, meg sokat tornáztattam. Nem adtam soha kúpot neki, hozzászokhat, csak azzal fog csak tudni kakilni.
2019. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg próbálok mindent köszönöm a segítséget ha valamelyik beválik azt mindenképp le írom
2019. dec. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!