Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a baba hány hónapos...

Anyukák, a baba hány hónapos korában volt az első esti kimenőtök?

Figyelt kérdés
Nem iszogatásra vagy bulizásra gondolok, csak 1-2 órás kávéra/mozira/koncertre.
2019. dec. 13. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Esti? Soha 😂 Nem is vágyok rá. Este alvásra vágyok.
2019. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esti kimenő még sajna nem volt mert az én szüleim egész nap dolgoznak és este érnek haza olyankor hulla fáradtak nem akarom terhelni őket,hiába mondják hogy nem teher. A párom szüleire sosem bíztuk rá még egy percre sem,és nem is fogjuk.Másra nem tudnánk bízni.

Egy napos kimenőnk volt még eddig amikor reggeltől délutánra értünk haza de esti még nem volt :)

2019. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De igazából mi estire nem is vágyunk,nappal ha lehetséges akkor megyünk valahová és ha van kire bízni a picurt, 8 hónapos.
2019. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Esti? Nem mászkálok el este, nappali a szülés után 4 nappal volt, a 3. napon (vasárnap) hazaengedtek, de másnap vissza kellett mennem varratszedésre, az út összesen 1,5 óra volt kb, ott várni kellett az orvosra mert pont akkor ment ebédelni, onnan meg elmentem még beszerezni pár dolgot, 4 órát lehettem távol kb
2019. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos volt mikor először koncertre mentünk, majd 5 hónapos. Mama elaltatta és vigyázott rá míg haza nem értünk. 2,5 órát voltunk távol oda-vissza úttal összesen. Ha gond lett volna fél órán belül haza tudtunk volna érni, de a gyerek aludt mint a bunda mindkét esetben. 😊
2019. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 1 éves, de még este nem voltam sehol, mert este csak mellen alszik el, és amúgy sem lenne kire bízni a páromon kívül, de egyedül meg hova menjek "ki"?
2019. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor mar nem kellett szopi az elalvashoz. 1 evesen valasztottam el.
2019. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2 hete voltam a céges karácsonyi "bulin", 6kor indultam és 11.30ra értem haza.

A férjem volt vele:lefejt tejet kapott.


Nálunk 2-3 naponta apa altatja így, h cumisuvegbol kap tejet, így nem volt ismeretlen a helyzet. 8kor aludt a lányom, majd 1kor ébredt, akkor már szopizott.

2019. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt h 3 hónapos a baba :)
2019. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos volt, amikor elmentem fesztiválra. Megfürdettem, megszoptattam, elaludt, a következő szoptatásra már hazaértem, szóval kb négy órát voltam távol és azalatt végig aludt.
2019. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!