Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktasam hogy ne...

Hogyan szoktasam hogy ne akarjon mindig kéube lenni 5 hetes babám?

Figyelt kérdés
Van egy 21 hónapos lányom is eddig a pici evet aludt de már se éjjel se nappal nem akar aludni csak minálisat és addig sír amig kinem veszem és ha leteszem sír keservesen.Nem tudok a 21 hónapos lányomal folalkozni és már nagyon megviseli .
2019. dec. 14. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Hordozó nem megoldás a pici nem szerti a nagy féltékeny
2019. dec. 14. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De hisz még csak 5 hetes... Mit vársz tőle?
2019. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom de az se mogoldás hogy a picit fogom egész nap a nagyobbik meg sír hogy vele is játszak .
2019. dec. 14. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Istenem ettől is csak pislogok, hogy de csak 5 hetes hát mit vár tőle...az, hogy pici még, nem egyenlő azzal, hogy 0/24-ben kézben kell lennie. Ez miért olyan evidens? Ha egy anya arra vágyik, hogy a kicsi legalább kis ideig ellegyen a kiságyában sírás nélkül, akkor lehurrogják. Nekem fontos, hogy a kisfiam szépen elnézelődik, mert ha istenbocsásson meg pisilnem kell, vagy netán még ennék is valamit, és szegénykém mindeközben csak sírna, akkor nagyon el lennék én is keseredve. Sajnálnám szegényt, hogy elveszettnek érzi magát, dehát egy-két dolgot akkor sem tud egy anya sem mellőzni. Pláne, ha van nagyobb gyerkőc is.

Na mindegy.

Kérdésre a válasz. Nálunk Édesanyám folyton kézben tartotta, amíg nálunk volt. Le kell tenni, nyugtatgatni, mikor megnyugszik ott hagyod. Megint sír, megint odamenni, de nem kivenni. Így tovább. Egy teljes hétig eltartott így nekem miután anyukám hazament, de most már megtaláltuk a közös nevezőt. Nem sír, mert tudja, hogy hiába nem vagyok látótávolságba, amint hív ott vagyok.

2019. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tényleg durva a helyzet persze ha a nagyot pelenkázom vagy sír és őt veszem fel akkor a pici sír.Az első gyereket még lehet egésznap fogni meg nem hagyni sírni de ilyen kis korkülömbségel nem lehet elkerülni.😑
2019. dec. 14. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondom nálunk milyenek voltak 21 hónap korkülönbséggel


-Megyek a nagy után, kicsi alkaron hasaltatva (extrém hasfájós kicsi)

-Kicsi babakocsiban, tologattam, közben a naggyal foglalkoztam

-Kicsi sír míg pelenkázom a nagyot

-Nagy egyik lábamon, kicsi az ellenkező oldalamnál karon


Nálunk legalább nyárra estek erre a hónapok, sokat voltunk játszón. A kicsit mondjuk muszáj volt tologatni, ha megállt a babakocsi, felkelt.

Az eleje bizony kemény. Talán annál is keményebb, mikor elkezdett kúszni a kicsi. Kitartást! A párod sokat dolgozik? Ha otthon van, átveszi valamelyiket?

2019. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel neki babahinta szeket nalunk bevalt. Elvan benne imad benne aludni belerakom ra 5 percre mar alszik is. Megeri
2019. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!