Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem haladunk a hozzatapl...

Miert nem haladunk a hozzataplalassal?

Figyelt kérdés

8 hos a gyerekem es egyszeruen nem jutunk egyrol a kettore a ht-vel.

Gyumolcsok, zoldsegek, tejpepek, az egvilagon mindenfele valtozatban. Es nem. Egyszeruen nem. Nem tudok kivaltani erkezest. Tizoraira adok neki gyumit v tejpep v tejpep+gyumi, ebedre vmi fozelek, nagyon sok minden probaltam mar onmagaban es vegyitve is. 70 mili a max amit megeszik de az nagyon a max inkabb 30-40. Aztan osszezarja a szajat es annyi volt ha tovabb peobalom sor. De ehes meg tapszerbol bever meg 100at is. Es ez megy honapok ota:( el vagyok keseredve


2019. dec. 19. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél. Hízik eleget? Fejlődik rendesen? Ha igen nincs gond. Ne erőltesd annál jobban megfogja utálni az evést. Arra gondoltál, hogy megpróbálsz kis falatkákat elé tenni inkább és hagyni ömmgától egyen ismerkedjen az étellel?

Nagyobbik lányom nagyon rosszevő mai napig lassan 5 éves. Sorvadt babaként született a ht nagyon nehéz volt. Sőt 11 hónapos koráig még csak hajlandó sem volt főtt ételt enni se megkóstolni amit én főztem frissen neki csak a 💩 üvegeset.

A kisebbikem 22 hónapos nem tudsz elé tenni amit ne enne meg. 🙈

2019. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez HOZZÁtáplálás. Nem HELYETTEtáplálás. Ne akarj kiváltani étkezést 8 hónaposan! Tápszer/anyatej mellé kell. Mellétáplálás talán a jobbik elnevezése.

Ismerkedjen az ízekkel, az a lényeg.

2019. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!