Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások hogy bírják az állandó...

Mások hogy bírják az állandó éjszakázást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen lemerültem másfél év alatt. Már tesót se akarok. Egy éjjelt szeretnék csak átaludni. Mikor lesz már vége ennek az időszaknak? Csak 3 órát szeretnék aludni egyhuzamba, mást nem is kérnék soha többet :'( Másnak is ilyen nehéz? Nekem sajnos nincs segítségem egyáltalán :(
2019. dec. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen én is nagyon rosszul viselem. Reménykedem, hogy nemsokára vége lesz ennek :(
2019. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Kitartás! Nekem volt 9olyan, hogy az újszülött ikrek, meg a másfél éves is egyszerre bőgött éjjel....


Szóval átérzem.

2019. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Egyszerűen csak muszáj bírni és ennyi. Én alszom amikor csak tudok, szerencsére apja is kiveszi a részét hogy hamar végezzünk. Pl. Amíg én pelenkázok ő melegíti a tápszert.
2019. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyik napról a másikra éltem. Ezt máshogy nem lehet. Kitartás! Lesz majd jobb is.
2019. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Párod nincs?
2019. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Másfél éves gyereknek nagyon nem kellene ennyit fent lennie éjjel, biztos, h vmi nem jó neki (hőmérséklet, túl sok v túl kevés vacsi, száraz levegő, stb).
2019. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Hétköznap én vagyok a kicsivel, hétvégén Férjemmel felesben toljuk az éjjeli “műszakot”. DE holnap este lefürdök, és átvonulok a kis szobába, és reggelig aludni fogok. Apa lesz a picivel egész éjjel. Úgy várom a holnapot, mint a gyerekek a karácsonyt 😅

Szóval gondolhatod, nagyon nehezen viselem. Amúgy is, nekem az alvás nemcsak alapvető szükséglet volt, hanem hobbi is, imádtam aludni :)

Nekem azért erősebb az érzés, hogy szeretnék 2 vagy 3 gyereket, mint a kimerültség. Bár ha ezt a kérdést éjjel teszed fel, tuti azt írom, nem kell több gyerek 😂

2019. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan egy éve, hogy nem aludtam 3 órát egyhuzamban. De 6 órànál többet se összesen egy nap.
2019. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Kitartást. Várom a második babánkat. Egy bő éve az éjjel alvó fiam, legalább 20-szor felkelt. Hőmérséklet, éhség, stb kipipalva. Kedves fennebbi kommentelo. Létezik mozgásfejlődés, fogzás, szeparációs szorongás. És amúgy is minden baba más. Szóval most duplán kapom az ívet, ha 3-4 hét múlva kibújik a kisebb, kezdhetem elölről. De valahogy miután elfogadtam, hogy ezen változtatni nem tudok, szépen lassan sikerült nagyin hamar visszaaludni amint lehetett. Most nem vagyok annyira fáradt, pedig pont olyan keveset alszom, mint amikor ez bosszantott..
2019. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De van apja is, csak mondjuk reggeltől szinte estig dolgozik. Amúgy lehet azert is erzem most ennyire brutalisnak mert le isbetegedtem :( amúgy brutalisan fogzik...
2019. dec. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!