Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások hogy bírják az állandó...

Mások hogy bírják az állandó éjszakázást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen lemerültem másfél év alatt. Már tesót se akarok. Egy éjjelt szeretnék csak átaludni. Mikor lesz már vége ennek az időszaknak? Csak 3 órát szeretnék aludni egyhuzamba, mást nem is kérnék soha többet :'( Másnak is ilyen nehéz? Nekem sajnos nincs segítségem egyáltalán :(
2019. dec. 19. 11:31
1 2
 11/13 Nyücü ***** válasza:

Kitartás nálunk is ez a helyzet mint nálatok.

Reménykedek én is , de valahogy minden nap átlendülök.

Nem mindenkineknvan szuper gyereke családja segítsege.Hidd el sokan küzdenek ilyen problémakkal és vannak akik csak nagyítanak hogy milyen könnyű és mit panaszkodunk .Tisztelet a kivételnek .

2019. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen birom, csak en kb 5 eve nem aludtam at az ejszakat. Elso gyerekkel mikor terhes voltam, mar az utolso par hetben sem aludtam. Aztan megszuletett, 2 eves koraig mindig volt vele valami ejszaka. Hasfajas, fogzas, mozgasfejlodes. Aztan terhes lettem a tesoval. Aki mar masfel eves. Es hat, vele is mindig van valami ejjel.

Vagy a foga jon vagy betegek. Egyutt vagy kulon, mikor mi!😩

Nekem is az a kívánságom, hogy egyszer aludhassak 4 orat egyben.

2019. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Teljesen kikészültem az idő alatt mikor éjszakázni kellett. Alváscentrumot is megjártuk. Az alváshiány miatt nem lett harmadik gyerkőc. (A második volt a rossz alvò). 3 éves koráig tartott az éjszakai műszak. Nagyon nehezen viseltem, azóta is minden alvással töltött percet értéklek, pedig már 7 éves. Úh.kitartás!
2019. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!