Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz napirend?

Mikor lesz napirend?

Figyelt kérdés
11én lesz 4 hónapos a kisfiam. Kb karácsony előttig egész jó kis najaink voltak. 7kor kelt, fél8 kaja, kb 3óránkét evett. Delőtt 1x aludt, délután 2x. Délelőtt ölben, majd letettem az ágyra. Délután általában a baba kocsiban. Fé8kor ferdén, 8tól cici és 9kor alvás. 2 3alkalommal ébredt éjjel. Mióta apa itthon van az ünnepek miatt, vonult minden. Csak ölben lehet átlátni. Az estén és éjszakák szenvedések. Cicin folyton bealszik. Majd fél óra múlva újra ennek. 31én megkapta a bexerot is. Akkor 2napig üvöltött. Már teljesen ki vagyok. Lesz ez jobb?
2020. jan. 3. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne jobb!

Mi 6 hónapos koráig tök jól elvoltunk, az éjszakákat átaludta, minden frankó volt. Aztán egyik napról a másikra borult minden, reggel korábban kelt kb 2 órával, éjszaka is újra elkezdett enni. Eltelt 2 hónap, és vissza állt minden a régibe.

Ezeket a változásokat okozhatja a mozgásfejlődés és szeparációs szorongás is.

2020. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy mennyi mindent átírt a tefonom.
2020. jan. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!