Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fertőző agyhártyagyulladás...

Fertőző agyhártyagyulladás elleni oltást (ami nem kötelező, és fizetős) ti beadatjátok biztos, ami biztos alapon?

Figyelt kérdés
Lányom azt mondja, hogy igen, mert soha nem bocsátaná meg magának, ha emiatt tragédia történne a kisfiával. (4 hónapos)

2020. jan. 6. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Mindent is be fogok adatni neki. Kb 300 ezer lesz a vége, ahogy néztem, de ugye nem egyben kell kifizetni, uh valahogy megoldjuk ezt is.
2020. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Háziorvosunk ajánlotta, hogy adassuk, be, hallgattunk rá, beadattuk.
2020. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nusy83 ***** válasza:
66%
Beadattuk. Az első 8hó körül kapta a 2ikat most decemberben. Alattomos betegség és nehezen diagnosztizálható.
2020. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beadattam a Bexsero-t (Meningococcus B) és a Nimenrix-et (Meningococcus A,C,W,Y) ellen. Amellett vagyok, hogy amit meg lehet előzni, azt előzzük meg.
2020. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a kötelező oltásokon túl csak bárányhímlő ellen oltattam.
2020. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!