Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babát hagyhatok...

1 hetes babát hagyhatok aludni éjjel vagy keltsem?

Figyelt kérdés
A haziorvos szerint mivel nappal nagyon jol eszik,3 orankent 60-70ml,ejszaka ne keltsem. A vedono szerint mèg pici,es mivel sargan adtak haza a korhabol(kicsit latszik meg a szemen) ezert max 4 orat hagyjam aludni. Most 4 orankent keltem ejjel,nem merem ehen hagyni,amugy nem tudom meddig aludna. Ti hogy csinaltatok?
2020. jan. 6. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 38 hétre született a fiam 2600grammal, és sose keltettem éjszaka. Kereken egy hónapos volt, mikor este 8 órás evés után reggel 6ig aludt, és szerencsémre ilyen jó alvó is maradt.

Egyébként nekem is azt mondták, hogy keltsem, de mivel nagyobb tesó példáján már volt tapasztalatom, így nem keltettem fel. Simán ébredt mikor éhes lett.

2020. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A sárgaság miatt vagyok én is bizonytalan. Ha más nem, én felkelnék, megnézném, bármiféle korai éhségjel látszik-e rajta cuppogás vagy nyelvnyújtas v keresés, ha igen, akkor kelteném.

Ha nem lenne sárga, akkor nem kell.

2020. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Az elejètől àtalussza az èjszakàt, de mindig keltettem. Nem èhenhal, hanem kiszàradhat főleg ha besàrgult.inkàbb sirjon minthogy valami törtènjen.Az enyèm most 5 hónapos màr nem kelltem de így is fèlek hogy ez így nem jó, nehogy kiszàradjon
2020. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Néznek még bilirubint neki?


Egészséges babát nem keltünk!

Sárgát, kis súlyút igen, mert ők aluszékonyak, éhségre sem kelnek fel..

2020. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Korhazban neztek,boven hatarertek alatt volt,150 korul,300 felr van kekfeny inkubator. 4 orankent kelt este,teljesen jo. Nappal tartja a 3 orakat.
2020. jan. 7. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!