Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nyűgös 4 hónapos nem...

Erika008 kérdése:

Nagyon nyűgös 4 hónapos nem jó semmi. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ptoblémám az lenne, hogy jelenleg 4 hónapos a kisfiam eddig hasfájással szenvedtünk amit úgy néz ki, hogy kinőtt,de most nem tudom mi a baj eddig nevetgélt sokat gügyögöt ha beszéltünk hozzá most pedig egyik napról a másikra nem gügyög nyűgösködik ha felveszem az sem jó ha lerakom az sem. Már átfordul a hasára ha átfordul azért sír ha visszafordítom azért. Van, hogy annyira nyűgös, hogy egy evést ki is hagy. Az altatás is nagyon nehezen megy eddig könnyen elaludt most kínszenvedés pedig álmos. Napközben is. Ez normális ilyen idős korban?

2020. jan. 7. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Vannak ilyen babák. Az enyém is ilyen volt, már szerencsére kinőtte, bár vannak rosszabb napok.

Nem lehet, hogy a foga jön? Kisfiamat pont 4 hónaposan kezdte kínozni.

2020. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogzásra már én is gondoltam, mert egyre jobban eszi a kis kezeit sőt sokszor az enyémet akarja megenni. Csak megijedtem, hogy már nem beszélget. Mit adhatok neki vagy még nem szükséges?
2020. jan. 7. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is vannak ilyen napok 4,5honapos nalunk mar latszik hogy a fogajon allul. Mi dentinoxal kenjuk neki olyankor mikor semmi nem jo neki. Utanna megnyugszik.
2020. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, kérdező. Hogy alakult a babátok a későbbiekben?

Az enyém most 4 hónapos és nyűglődik.

Nyűgösek voltak nagyobb korukban is vagy kinőtték? Meséljetek milyenné váltak!

2021. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!