Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám állandóan sír....

6 hetes babám állandóan sír. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett ilyen. Nincs el magában, nem nézelődik. Ha ébren van, akkor nyűglödik, sír. Max kézben van csendben, de ott is csak ritkán. Altatni se tudom, max megváron még magától elalszik. Kiságyba nem tudom betenni, mert azonnal üvölt. Már mindent kipróbáltunk, de semmi eredménye.

Össze vagyunk törve és kétségbe vagyunk esve. Valamit nagyon rosszul csinálunk, csak nem tudok rájönni, hogy mit. :(

Más babák simán elvannak magukban ilyen idős korban, mi alig merünk kimozdulni valahova, mert attól tartok, hogy végigüvölti a bevásárlást/orvoslátogatás/ügyintézést.

Ti mit csináltok, hogy nyugodt a babátok? Vagy másnak is ilyen nehéz?


2019. jan. 11. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Dohanyoztal szules alatt?
2019. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. Soha az életemben. És alkoholt se ittam.
2019. jan. 11. 13:48
 3/22 anonim ***** válasza:
családodban is ilyenek a babák?
2019. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincs a családban másnak babája. Aki távolabbi azt meg nem tudom. Miért? (azt tudom, hogy én anno minta baba voltam)
2019. jan. 11. 13:59
 5/22 anonim ***** válasza:
Az enyém nem sírt sokat inkább nyűglődött 6 hetesen, és napközben szinte semmit sem aludt. Nálunk az volt az oka, hogy unatkozott. A megoldás az volt, hogy álló nap hangosan énekeltem neki. Nagyon jó válogatások vannak a youtube-on, az bekapcsoltam halkan és én is énekeltem vele. Vittem magammal a gyereket a nyugiszékben konyhába, fürdőbe mindenhova. 8 hetesen kendőben altattam, így az alvás is megoldódott. Most öt hónapos s ha nagyon nyűglődik csak rázendítek, és minden oké.
2019. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első 6 hétben normális a sok sírás, utána egyre kevesebb lesz, felváltja az akaratlagos sírás. Nem hasfájós? Anyatejes?
2019. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4 nem a jelenlegi babakorú családtagjaidra gondolok feltétlenül, hanem mindenkire, aki valaha baba volt. milyenek voltak a szüleid, testvéreid (ha vannak), párod, párod testvérei, párod szülei stb
2019. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy vannak el más babák.

Nem hasfájós?


Próbáld különböző pózban ringatni, hátha megtalálod a neki legmegfelelőbbet.

És türelem, idővel jobb lesz!

2019. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Felesben kap anyatejet és tápszert. Minimálisan hasfájós és frontra érzékeny.

Nyugiszékben, kendőben nem marad meg. Egész nap énekelek neki, próbálom szórakoztatni játékokkal, de semmi.

Nem tudom, hogy ki milyen baba volt a családban,csak annyit, hogy én nagyon jó voltam, férjem refluxos és sírós.

2019. jan. 11. 14:25
 10/22 anonim ***** válasza:

Ilyen pici babát még nem tudsz lekötni, énekkel játékkal, de a testi közelség, az érzékeny törődés sokat segíthet. Fektesd le őt, húzd fel a lábait és piciket biciklizz vele, döntsd oldalra is óvatosan. Simogasd a hasát, az érintés is sokat tud segíteni. Ha ez sem válik be, akkor szélcső, de vidd el először a védőnőhöz, hogy ő mit javasol.


Milyen gyakran eteted? Nem nyel sok levegőt közben?

2019. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!