Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért csinálja ezt? 1 évesem...

Mért csinálja ezt? 1 évesem mindig sír ha idegen kis helyen vagyunk. Pl az orvosnál az öltöztetőben vagy bevásárló központban a pelenkázóban v anyuék kis szobájában. Pedig ott vagyok vele. Mért csinálja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy éves, kicsi gyerek. Ne kezeld ovodásként.
2010. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kezelem óvodásként csak kíváncsi vagyok mitől sírhat esetleg félhet.
2010. júl. 24. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bezártsági érzése van, ez nem csak felnőtteknél jöhet elő.
2010. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fotucsok ***** válasza:
a 2. válaszolóval értek egyet. szerintem is bezártságérzése van. Felnőtteknél is van aki klausztrofobiával küzd. Ha liftben, próbafülkében is így viselkedik, tuti ilyenről lehet szó. Én megemlíteném a házigyermekorvosnak.
2010. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha megemlíti a háziorvosnak, az mit fog vele csinálni?...semmi baja, kisgyerek. Ez majd elmarad, lesz helyette más, ami később riadalmat okoz. Fél.
2010. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem ki növi mert sajnálom h ennyire fél...:(
2010. júl. 24. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg otthon érzi magát biztonságban, máshol meg nem. Esetleg nem ijedt meg valamitől régebben az otthonotokon kívül?

Szerintem is el fog múlni, kicsi még,de sírhat bármi más miatt is.

2010. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!