Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany ml-tol lehet kivaltani...

Hany ml-tol lehet kivaltani etkezest?

Figyelt kérdés

Ugy ertem... hany ml-t kell megegyen gyumibol/fozelekbol h utana mar ne kelljen neki tapszert adnom? A majd o jelzi h ehes e meg nem jatszik mert barmennyit eszik kanalas kajabol utana meg siman bekajal tapszerbol is. De ha nem adnek neki(mar probaltam) az is jo. Nem egy ehenkorasz gyerek de nem is rosszevo. Szoval nehez eldonteni.

Ti hogy csinaltatok?



2020. jan. 12. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.

Mert van, hogy azért nem eszi, mert nem ízlik.

Na meg nálunk a nagylányomnak néhány kanál után már semmi se kellett. Tápszeres volt, az se nagyon csúszott. A kicsik meg egy üvegnyit benyomtak, és utána volt, hogy még ciciztek is...

2020. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában egy üveg bébiétel amivel jól lakik a kicsi. Olyan 190-200 g körül.
2020. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ha egy üvegnyi bébiétel mennyiséget megeszik,azzal jól lakik, nem kell utána más.

Az én lányom 10 hónapos, soha nem evett meg egyszerre annyi mennyiséget, fele adag elég neki. Legtöbbször nem is kell utána tápszer, de néha kéri. Ha kér, nem egyből a kanalas kaja után, hanem kb fél óra múlva. Soha nem kínálom utána tápszerrel, ha adnám neki simán megenné ő is. Ha szeretne enni, úgyis jelez.

2020. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom és olyan 1 üveggel megeszik,de utána általában még kell neki 40-60ml tápszer. Próbáltam már,hogy többet adok neki,mint 190gramm,de nem kellett csak a tápszer.
2020. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!