Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 1-2...

Hogy telik egy napotok 1-2 hetes babával?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik/eszik? Ti tudtok aludni mellette?
2020. jan. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 hétben csak etetés-tisztába rakás-alvás volt. Én meg még szenvedtem a császár és mellgyulladás miatt.
2020. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 óránként ébred, eszik, kicseréljük a pelust és alszik tovább. Van mikor nézelődik elalvás előtt pár percet. Tudunk tőle aludni. 19 órára megfürdetjük 22kor ébred, majd 1 és 4 órakor. Reggel 7kor kel legközelebb. 90 ml-t eszik egyszerre. Nagy baba, 4650 grammal és 56 cm-rel született. Napközben el tudom látni a háztartást, jól érzem magam, 1 hete szültem spontán.
2020. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár héttel nagyobb már az én babám, de amikor egy-két hetes volt nem volt sok tennivalóm. 3 óránként megetettem aludt egész nap. Volt közben egy-két rossz nap amikor nem tudtam hogy tápszert kellene váltani mert a szorulása miatt fájdogált a hasa. Akkoriban 60-70 ml-ket evett. Igazából mindent meg tudtam mellette csinálni amit terveztem aznapra. Persze az éjszakát nem aludtam végig.
2020. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikreim vannak 7hetesek. Akkro még nem voltam ennyire fáradt. Mikor hazajöttünk 3hetesek voltak, én is elláttam a háztartást, simán megvoltam velük, 3 óránként ettek, mire 2gyereket megetetem kb másfél óra. Na mára kezd ezaz erő elfogyni 😁 szerintem az elején azért volt könnyebb mert pihentebb voltam.
2020. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hetes a babám. Nappal 2x-3x alszik, 19:00-kor fürdés aztán alvás. Olyan fél tizenkettőkor kel enni, aztán fél négykor.

Napközben takarítok, főzök mellette nyugodtan. Olyan egy óra körül ki szoktam vinni sétálni, ha jó idő van. Nagyon szeret kocsiban aludni a levegőn.

2020. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Az én babám 6 hetes.Én semmit nem tudok tőle csinálni.Mellette fekszem,mert ahogy felkelek melőle felébred.Amikor a férjem haza jön,akkor szoktam főzni,takarítani.Tehat egy napunk úgy néz ki,hogy 3-4 óránként eszik,aztán vagy vissza alszik rögtön vagy fent van a kövi etetésig.Amikor alszik én tévézek közben.
2020. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hét még nem annyira durva, akkor sokat alszanak a babák. Én császárral szültem, mégsem volt nehéz az első két három hét. Utána kezd a baba sokkal többet ébren lenni, kézben akár lenni, jönnek a növekedés ugrások, most nyolc hetes, hát lassan kijön rajtam is, hogy nem alszunk éjszaka eleget, a háztartásra alig van időm pedig az elején még főzni is volt. Szóval pihenj amíg hagyja a baba,mert előbb utóbb elfárad a te szervezeted is, ez nem két hét.
2020. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!