Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ejjel arra ebredtem, hogy...

Az ejjel arra ebredtem, hogy szinte teljesen a hasamon alszom. Nagyon rossz erzesem volt, es most van egy kis lelkiismeret furdalasom. Mas is volt mar igy?

Figyelt kérdés
Beszeltem ma a dokimmal, azt mondta semmi gond, söt, inkabb hason, mint haton. 28 hetes km. vagyok, es mar jelentös hasam is van... De bizom a dokimban, ha azt mondta, hogy nem csinaltam semmi artalmasat.
2009. máj. 6. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
pont most olvastam az áprilisi baba magazinban,hogy semmi baj nem lehet a hason alvásból,a babát teljesen megvédi a magzatvíz + izmok,ne aggódj! ha úgy aludtál,úgy volt kényelmes,kárt nem tudsz tenni benne!
2009. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenkor még nincs baj. Majd lesz olyan, mikor nem is tudsz megfordulni.

Ha a dokid ezt mondta, akkor ne aggódj!

2009. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Semmi ártalmasat nem tettél. A kisbabádat odabent úgy kell elképzelni, mint egy nejlonzacsiba zárt valamit . a nejlonzacsit jól betekerték, hogy minden oldalról kemény legyen, de ne feszülésig , csak úgy hogy őrizze a rugalmasságát. Ha elkezded nyomogatni , vagy az asztalhoz préselni nem lesz baja, mert megvan az a tulajdonsága , hogy "összenyomhatatlan" .Na, ilyen helyen van a babád is:) Én eleve nem szeretek ugyan hason aludni , a kedvenc pozícióm a hátonfekvés . Képzelheted, eleinte félve olvastam , hogy az oldalt fekvés a legideálisabb , merthogy háton nem kap elég vért a méh , meg feszül... 37 hetes vagyok, babó jól van köszöni , és továbbra is a fő alvási irányom a hátonfekvés:) A hason fekvés egy idő után a még nagyobb pocid miatt lesz kellemetlen , de azt úgyis észreveszed! :)


1 másik kismami

2009. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

volt hogy a 40.heten is majd teljesen hason voltam...a baba ugy helyezkedett hogy neki is nekem is jo legyen :) ne aggodj, ha valami nem jo neki azt a tuttodra hozza...volt hogy arra ebredtem hogy olyan iszonyatos rugdosasba kezdett, mert nem volt neki kenyelmes, hogy majd leesett a pocakom :D

2009. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!