Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz anya leszek?...

Nagyon rossz anya leszek? Olyan lelkiismeret fúrdalásom van.

Figyelt kérdés

Eddig mindig az volt a bajom,hogy nem akar annyit mozogni a picim,mindig féltem hogy valami baj van,most hogy 37 hetes vagyok,és már be van fordulva a kincsem,esténként van egy pár órás időszaka,amikor úgy ficánkol,hogy pont beletrafál az összes létező idegbe,és rettentően nyilal a hüvelyem,meg lezsibbad az egész lábam,meg az ágyékom.Ez az időszak általában 9-éjfélig tart,és én meg visszasírom a nyugis perceit,de mivel akkor úgy lefárassza magát,ezért napközben meg alig akar megmozdulni,és akkor meg az a bajom,és annyira rosszul érzem magam miatta,és akkor meg azt kívánom,hogy nem baj ha nagyon fáj,csak érezzem mozogni.Tiszta hülyének érzem magam.Imádom a kis törpikémet,és tök lelkiismeret fúrdalásom van,hogy ilyen dilis vagyok,pedig tudom,hogy neki lehet hogy még rosszabb odabennt azon a szűk kis helyen,és csak helyezkedni próbál aranyom,én meg emiatt monodm neki mindig hogy már jó lenne ha kibújna.Próbálom a lehető legjobban tűrni,mert egy hangom nincs,nem szoktam nyafogni inkább helyezkedek,meg morgok magamban.

Sajnálom ha érthetetlenül írtam le.Ti is szoktatok így érezni,hogy imádjátok érezni a pici mozgását,és féltek ha kevesebbett mozog,és akkor azt mondjátok hogy nem baj ha fáj,csak érezzétek,ha beindul,meg inkább szt kívánjátok,hogy legyen nyugisabb?Vagy csak én vagyok már most ilyen rossz anya?


2008. szept. 4. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne problémázz ilyeneken. Természetes, hogy ha valami rosszul esik, akkor inkább azt szeretnéd, hogy abbamaradjon... Ne legyen lelkifurdalásod, tényleg semmi okod rá.
2008. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy is! Nagyon jó anya leszel!
2008. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nagyon jó anya leszel!

Ne parázz feleslegesen ilyeneken, mi lesz akkor, ha miután megszületett, egyszerre kell a szemednek rajta lennie, a sajátos kommunikációját figyelned és megértened, az őt érő külső hatásokat ellenőrízned, feleségnek lenned, a napirendet tartanod... és még sorolhatnám... Ez tutira nem fog menni elsőre, és nem is kell mennie, senkinek nem ment 100%osan kezdetben, ... naszóval, befejezem: :) ilyenkor se ess kétségbe, mert "kaptál" babát, férjet, lakást, IDŐT, és anyai szívet, hogy beletanulj!

Boldog babavárást, és hamarosan boldog babázást!

2008. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegnap azt mondta nekünk a leendő gyermekorvosunk, hogy nem jó vagy tökéletes anyukának kell lenni, hanem boldog anyukának. :) Szerintem ez tök aranyos, és akkor boldog és kiegyensúlyozott lesz a baba is.

Vagyis csak azt akarom mondani, hogy ne rágd magad ezen, természetes, hogy ha fáj, akkor szeretnéd, hogy ne fáj, és az is, hogy utána pedig aggódsz, hogy nem mocorog.

Boldog babavárást!

2008. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!