Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocak fájás kérdés?

Pocak fájás kérdés?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisbabám,a pocakja még mindig puffad. A védőnőm szerint és máshol is olvastam hogy a D vitamintól lehet. Először az eurovitet használtuk aztán a biogaiás D vitamint most meg a vigantolt de egyik se jobb :/ anyatejjel adom neki. Puffadás elleni szereket is adtam már neki de semmi nem segít :(. Biogaia, infacol, espumisan. Úgy érzem hogy ennek sose lesz már vége :(
2020. jan. 29. 21:36
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Két hónapos babámmal szintén így vagyok kb folyton fel van puffadva csak még hozzá jön az is, hogy a széklete amikor van az részben hasmenés állagú. Nálunk a laktózérzékenységre tippelnek vagy túl sok levegőt nyel evésnél. Büfiztetések alkalmával minden rendben?

2020. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj puki is jönn de hiába tornáztattom lefekvés előtt már éjszaka halom is hogy erölködik :/
2020. jan. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!