Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy egy apuka...

Lehetséges, hogy egy apuka már előre felstresszeli magát azon, hogy mikor fog sírni a baba, és ez miatt nem tud aludni? Lelkileg kikészítheti a gyereksírás?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, nem sokszor sír a kicsink, csak apuci érzékeny.
2008. nov. 20. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel az apuka lelkivilága? Ugyan már ez nevetséges. Ha sír a gyerek akkor nem ok nélkül teszi. Apuka inkább azon törje a fejét ilyenkor, hogy hogyan tudja megnyugtatni. Elvégre anyunak is kell néha pihennie. A babát közösen vállaltátok gondolom. Ez pedig kötelezettségekkel, önfeláldozással és sokszor bizony lemondásokkal jár. Apuka olvasgasson a gyermeknevelésről vagy forduljon pszichológushoz.
2008. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy már előre stuffolja magát, hogy "jaj, mindjárt felsír". Nem tudjátok megoldani, hogy külön aludjon? Elég gyenge lehet idegileg. Az én férjem nem is szokta hallani amikor felsír, reggel szokott érdeklődni, hogy mi volt éjszaka, pedig ott van az ágyunk mellett a kiságy.
2008. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én lányom apukája is beidegesitette magát annyira, hogy 10 napos korában le is lépett!! Pedig köztünk minden rendben volt. Hónapokkal később többször is próbálkozott, hogy fogadjam vissza, de megkérdeztem tőle, hogy most már nem fogja zavarni a lánya sirása? ...hát nem tudott egyértelmű választ adni.

Üdv. 8 hónapos picilány anyukája

2008. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát tragédia, hogy milyen férfiak vannak. Nagyon sajnállak benneteket. Legyetek erősek mert biztosan jön majd egy olyan ember az életetdben aki a kisbabáddal együtt szeretni fog és elfogad. Kívánok sok erőt, és mielőbbi sok boldogságot.
2008. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Szia! A mi babánk még meg sem született, de a minap elémállt, mikor a babáról beszélgettünk és azt mondta: "Nekem dolgozni kell másnap, nem fogom bírni éjjel a sírást." SZóval ennyit erről...

Egyébként mondtam neki, hogy akkor ott a másik szoba...

2008. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.A páromat is féltettem eleinte, de szépen lassan megszokta.Most már ott tartunk, hogy az éjjeli etetések alkalmával ő is felébred, illetve akkor is ha sír a kisember, sokszor ő eteti, vígasztalja.Ha megnyugszik a picur, mindketten visszaalszunk.Ha nem sikerül elaludnia, átmegy a másik szobába és ott pihen.Ne félj, és szerintem nem kell foglalkozni az előbb elhangzott véleményekkel.Egy apa lelkivilágával ugyanúgy kell törödni, mint a babáéval.Beszéljétek meg, hogy mi bántja és nyugtalanítja és nem lesz semmi gond.
2008. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak a normális hangvételű választ.

Megjegyzem, esze ágában sincs a férjemnek elhagyni bennünket, mi vagyunk az élete értelme, csak nagyon a lelkére veszi, ha sír a kisfia, előre fél, hogy nem fogjuk tudni megnyugtatni -ami eddig még nem fordult elő-.

2008. nov. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!