Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagyott minket a férjem. A...

Elhagyott minket a férjem. A 10 hónapos kislányunkat és engem. Olyan elkeseredett vagyok, és ráadásul most kapott védőoltásokat is a csöppség, lázas. Hogy lehet ezen túljutni, úgy hogy a kicsikémet ne viselje meg lelkileg?

Figyelt kérdés
Folytogat a sírás egyfolytában, de a kicsi előtt nem akarok sírni, de borzasztó itthon egyedül, bár eddig is javarészt mindent egyedül csináltam itthon, nem sokat volt velünk, de legalább tudtam hogy majd jön. Ez a tudat kicsit megnyugtatott, de most tudom csak magunk maradtunk. Elromlott a házasságunk, pedig szerintem még ő is szeret, de állandóan bántottuk már egymást, így ő elment. Sokmindent vállaltunk magunkra szerintem az is baj volt, van munkahelye, mellette van még egy üzletünk is és fóliasátrak, itt a baba is... Elhanyagolt, mert mikor ideje is lett volna akkor se hozzánk jött, hanem ment mindenfelé, a nyáron szórakozott nélkülem, discózott, hazudott... Szóval volt minden, de mindig megbocsátottam és ő megígérte többet nem lesz ilyen. De a házkörül semmit se csinált, se nekem nem segít bent a gyerekkel, méga vécére is viszem magammal a babót. Én is hibás vagyok biztos, mert tudom, de én csak szeretetre vágytam tőle, megértésre, néha ölelésre, puszira, mint régen. Egy családra! De neki az hogy mehessen előbbre való. Gondolom ezért mondta hogy elege van belőlem, hogy így elmenekülhet a gondok elől és szabad lehet. Viszont a kicsikém imádja őt. Sose hittem volna hogy apa nélkül kell majd felnőjjön, ha ezt előre tudom...De sajnos ez már így alakult. Segítsetek, hogy lépjek túl ezen? Én próbáltam vele megbeszélni, de őt hidegen hagyja, csak flegmáskodott én meg sírtam amikor elment és sírok most is. Borzasztó fájdalom ez. Ennyire rossz lennék?
2008. nov. 20. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne gubózz be,mert könnyen magával ránt a depresszió,nagyon rossz lesz egy darabig,de tessék megmutatni a világnak,hogy jég hátán is megélsz!

Ha ilyen volt a párod ne sajnáld,hogy vége,még 1 gyerekkel is találhatsz magadhoz való férfit.A gyereknek rosszabb lenne ha két rossz házasságban élő ember közt nőlne fel.

Vedd fel a kapcsolatot a barátnőiddel,ismerkedj olyan anyukákkal akiknek hasonló korú gyerekük van,ne hanyagold el a rokonaidat és ha rossz idő is van tessék kimenni,sétálni,ha van aki vigyáz a picire indulj el egy aerobicórára....Ezt a pasit meg ne sajnáld és ne sirasd,a gyereked megérzi ha v.mi nem stimmel és kihat az ő érzéseire is ezért mihamarabb lépj túl ezen és kezd új életet.Mutasd meg,hogy erős vagy!!!

2008. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ha ilyen tényleg nem érdemli meg hogy sírj miatta. A pici lány szempontjából szerintem jobb ha most történik ez mint 3-4 év múlva túl egy csomó veszekedésen ami hidd el őt is jobban megviselné! Fel a fejjel, ha eddig is mindent egyedül csináltál akkor biztos nagyon erős csaj vagy ezt is átvészeled! Nagyon sok ismerősöm van aki egy vagy két gyerekkel találta meg az igazit!Menj emberek közé minél többet az talán eltereli a gondolataidat! Ha "beszélgetni" szeretnél nyugodtan írj privátot! Kitartás!

2008. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
legyél kedves, bájos mintha mi sem történt volna, mármint ha találkoztok. ne faggasd semmivel, lássa azt, hogy te jol érzed magad a börödben. lesz eredménye elöbb- utobb hidd el. ne érezze, hogy magadhoz láncolod! és igen menj el szorakozni, sportolni ha van aki vigyázzon a picire, ismerkedj! én egyedül pontosabban szülöi segitséggel neveltem a fiamat, probáld elöször igy megmenteni ha nem megy ,hagyd a fenébe, késöbb se fog sajna müködni. sok szerencsét!
2008. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Milyen a családod? Melletted állnak? Vannak barátnőid? Nem tudna valaki legalább pár napra odamenni hozzád? Az én lányom is 10 hónapos, a férjem rengeteget dolgozik, hogy mindenünk meglegyen, már én mondom neki, hogy álljon le egy kicsit, mert félek, hogy belefásul, belefárad a hajtásba. És pont emiatt hívok hétvégente barátokat magunkhoz, mert kell a kikapcsolódás is, igaz a gyerkőc miatt elmenni szórakozni még nem tudunk, de egyenlőre úgy is jó, hogy itthon beszélgetünk, iszogatunk. Ez igenis egy nagy csapás, kell, hogy időd legyen "meggyászolni" a kapcsolatot, ki kell sírnod magadból, viszont úgy nem egyszerű, ha lát a babád, mert gondolom mindig a sarkadban van. Ezért lenne jó, ha ott lenne veled valaki, tehermentesítene egy kicsit. És nem fogod egyedül felnevelni, mert attól, hogy a Ti házasságotok megromlott neki még van apukája, gondolom a lányotokat nem akarja elhagyni. De az is lehet, hogy idő kell neki, ki kell tombolnia magát és majd vissza akar jönni, térden állva könyörög, hogy fogadd vissza. Akkor majd eldöntöd mit teszel, bár én nem valószínű, hogy újra kezdeném vele. Ha kicsit túl teszed magad a dolgon használd ki, hogy újra szabad vagy, kezdj új életet, járj szórakozni, hiszen apucit szereti a lánya, tud rá vigyázni, nyugodtan el tudsz menni estére, hétvégére bulizni, kikapcsolódni. Remélem majd találsz olyan férfit, aki meg tudja becsülni azt, amije van.
2008. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia. Merre laksz?Mert ha esetleg a 3 ker. környékén,akkor találkozhatnánk egy kis tracspartira és ha tudnék segitek bármiben.Remélem itt laksz valahol,nem messze. Egy 6 hós. baba anyukája. Fel a fejjel.
2008. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Erős vagy! Meg tudod oldani ezt a helyzetet egyedül is. Tudom, hogy könnyű mondani,de nincs más választásod. A piciért meg kell tenned. Lépj túl a dolgon, csak először sírd ki magad jól. Még várhat rád boldogság, csak ki kell várni. Egy ilyen emberért nem kár aki elhagyja a gyermekét, függetlenül attól, hogy ki volt a hibás a kapcsolatban. Én péceli vagyok, szívesen találkozom veled, ha erre laksz.
2008. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorítást, igazán jól esik és erőt ad! Bocsi hogy eddig nem voltam, de a lázát próbáltam lehúzni a csöppemnek. Végre már csak 37,7 popóban és alszik is. :) Lehajtottam már magam mára. Igen próbálok erős lenni, és előtte főleg! Nem láthatja a kétségbeesést!Boldogulok nélküle is, itt a gyönyörű icike-picike kislányom akit imádok, és aki nem vehet észre semmit. Hatalmas nagy szeretet kapott eddigis tőlem és továbbra is. A családom persze támogat és bátorít, de a tesóim Pesten, anyulámék egy faluval odébb, és dolgozik egyfolytában, vezető beosztásban van, sok a munka évvégére. Béks megyei vagyok :( Sajnos messze tőletek, akik írtatok, hogy talizzunk. Nem nagyon van barátnőm, a kicsi megszületésével elhanyagoltam őket, még magamat is, nem hogy a barátokat. Mostánam már kezdenék felszabadulni, de egyedül mostmár még annyi időm se lesz mint eddig, ha néha-néha babázott a férjem. Majd túllépek rajta biztos, idő kell. Szerettem volna tudni, mások mit gondolnak minderről, ezért kértelek titeket hogy segítsetek. Nagyon köszönöm mindenkinek, imádlak titeket akik írtatok és erőt adtok átlépni ezen a nehéz időszakon.

Sajnos nagyon bulizgatni nem tudok elmenni, iszonyatosan anya és cicifüggő a csöppen. Pedig mennék és szívesen innék is pár pohárral, meg szórakoznék is, de ha éjszaka felsír, anyukám nemtom vissza tudná-e altatni. Majd túljutunk. Nem fog visszajönni, túl makacs. De ne is jőjjön, ha el tudott hagyni, nem érdemli meg a szeretet tőlem.

További minden jót neketek is. Mégegyszer köszi. Puszi mindenkinek.

2008. nov. 20. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia teljesen átérzem a helyzeted.Nemterveztük a babókát, de ha igy alakult Istenem! Felnevelem bármi áron! A mindenem! Nálunk az a gond tul fiatalok voltunk ehez az egészhez, bár az elejétöl fogva azt mondta melletünk áll, hogy kiatalálunk valamit! ugyanis mindketten a szüleinkkel élünk. a terhességem vége felé teljesen elhanaygolt napokig nemkeresett. Majd végül megszületett a kicsi úgy döntöttünk helyrehozunk mindent, újrakezdjük! Hittem neki!

Már az összeköltözést terveztük, amikor hirtelen megváltozott ismét, hogy ö ezt mégsem szeretné. Ő is folyamatosan eljárt bulizni ide-oda. Most ott tartunk, hogy bár azt mondja szeret és mindent megtenne a gyerekért elege van az egészből és hagyjuk egymást! A gyereket jó esetben 2*látja hetente. Ja és a lényeget kihagytam, hogy megcsalt, ezt most tudtam meg! Én is csak szeretetre vágytam! Sajnos nemkaptam meg ráadásul még taposott is rajtam egy párat! Sz*r az élet, de van kiért élnünk Ők a legfontosabbak. Ilyen aljas emberek voltak és lesznek is miattuk nemérdemes bánkódni! Fel a fejjel ezt tudom mondani neked és magamnak is! Bulizni elég idönk lesz ha már a kicsik nem ragaszkodnak annyira! És nem vagy rossz! Ő nem érdemel meg titeket! Ha neki az az élet jobb... legyen boldog! Visszafogja ő még ezt a cselekedetét sirni! Kitartás és, ha beszélgetni akarsz irj nyugodtan! Miden jót! 2 hónapos tündér anyukája

2008. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Sajnos hasonló helyzetbe kerültem, mint Te. Most költözött el a férjem, a kislányom 10 hónapos. Megkérdezhetem, hogy nálatok mi lett a kimenetele a dolognak? Kibékültetek valaha?
2013. jún. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!