Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisbabám nyaka teli...

5 hetes kisbabám nyaka teli van kis csomókkal.2 hetesen vettem eszre. Ez normalis?

Figyelt kérdés

A haziorvos szerint torticollis,meghuzta a nyakat,vagy mehen belul elfekudte,majd kell gyogytorna. De en aggodok,mert en nyirokcsomoknak erzem,legalabb 5 van az egyik oldalon a fule mogott a nyakon vegig,a masik oldalon csak egy. Volt ilyen nektek? Egy weboldalon talaltam ezt,itt azt irjak normalis is lehet,de en aggodok hogy betegseg tunete lesz.


[link]


Neha szivjuk az orrat,de feher valadek jon,mikor bukik tapszer utan,nem hinnem hogy nathas lenne.


2020. febr. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elvinném másik orvoshoz is. Ha nem ad a háziorvos beutalót, vinném magánorvoshoz. Lányomat is vittem, mikor 15 hónaposan nyirokcsomókat találtam a nyakán. Valószínűleg neki a 15 hónapos oltás okozta, pár hét múlva visszahúzódtak.

Nekem is vannak nyirokcsomóim a fejbiccentő izomnál. Sok. Egy oldalon 5-6 darab. Kb 10 éve mentem el vele nyaki ultrahangra, mert nagyon meg voltam ijedve, hogy esetleg kóros. Ugye komoly bajt is jelezhet. Szerencsére semmi kórosat nem találtak, pár év alatt visszahúzódott. (lehet az akkori munkám miatt volt, vegyszerekkel dolgoztam)

Szóval javasolnék mégegy orvost. Ha szerinte sem nyirokcsomó, megnyugodnék. De ha az, akkor sem kell pánikolni, mert lehet ártalmatlan vírusfertőzéstől, oltastól, ezek a leggyakoribb okai.

2020. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg csak Bcg t kapott,azt is a masik oldalra,nem tudom az okozhatja e. Valahova viszem tovabb,mert. aggaszt nagyon.
2020. febr. 3. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!