Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy lehet ezt túlélni?

Anyukák! Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom, és amióta megszuletett, nem aludtam 3 óránál többet egyben. Az is ritka. 1-2 óránként kel.

Nem bírom, úgy érzem.

Van valaki aki hasonló helyzetben van?

Jó lenne valakivel megosztani.

Férjemnek hiába mondom, nem érzi át.


2020. febr. 4. 07:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

2 éves koráig ment ez, akkor javult. Az én férjem nem kel fel a gyerekre, egyszerűen nem hallja. Sokszor mondta, hogy keltsem fel de minek? Ha már én egyszer úgy is felkelek... Na meg a gyerek folyton 'anyázik' csak én vagyok jó neki. Tehát ő átérezte de segíteni nem igazán tudott.

Aludj vele délben. Mást nem tudok.

2020. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%
3-as válaszoló vagyok. Aki lepontozott megtenné,hogy elmondja miért tette???
2020. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szopik még ejjel. Csak azzal alszik vissza. Férjem emiatt nem tud hozzá kelni. Ráadásul fel sem ébred rá.
2020. febr. 4. 08:49
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

Az én lányom is ilyen volt. 2 éves kora után javult érdemben a helyzet. Nekem örömmel segített volna a férjem, de a gyereknek csak én voltam jó éjszaka. Nappal oké volt apa is, éjjel nem. Kipróbáltuk, ordított, 1 hét után se fogadta el, aztán ment apa éjszakára dolgozni, úgyhogy annyi is volt. Szóval sajnos apa sem megoldás mindig.

Az elfogadás sokat segített. Egyszerűen nem görcsöltem rajta, nem kerestem az okokat, csak csináltam. Nen aludtam többet, de nem voltam annyira ideges miatta.

2020. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Khm....Abba kell hagyni ennyinidos gyereknel az éjszakai szoptatást és máris nem fog kelni. Ennyi
2020. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12%
Köszönjük Emese.
2020. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szívesen, Bucika. Ha valakinek nem sikerül logikusan gondolkodnia, annak érdemes segíteni. Egy 16 hónapos gyereknek nincs szuksege a szoptatásra, pláne nem éjjel.
2020. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%
Hozzászoksz. 9 éve nem alszom.
2020. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%
1. De, szüksége lehet rá. 2. Én miután teljesen elvalasztottam a lanyomat, még fél évig ment az éjjeli kelés. Barátnőm fia 8 hónaposan lett full tápszeres, tovabbra is ezerszer kelt. Rohadtul nem ezen múlik. Imádom, amikor mindig, minden problemara az a megoldás, hogy ne szoptass, plane ne igény szerint, mert az szar.
2020. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
34%

19!


Nos, én a gyerekemet 3 éves koráig szoptattam. Nem azért, mert szüksége volt a tejre, mint tápanyagra, hanem azért, mert így erezte jól magát. Igény szerint volt szoptatva, kivéve éjjel. Olyan 6 hiányos korától szépen lassan rászoktattam arra, hoyg éjjel alvás van, nem evés és láss csodát, beletelt egy kis időbe, de aludt a gyerek éjjel és aludtam én is. Nem atomfizika ám az iylen.

2020. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!