Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy lehet ezt túlélni?

Anyukák! Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom, és amióta megszuletett, nem aludtam 3 óránál többet egyben. Az is ritka. 1-2 óránként kel.

Nem bírom, úgy érzem.

Van valaki aki hasonló helyzetben van?

Jó lenne valakivel megosztani.

Férjemnek hiába mondom, nem érzi át.


2020. febr. 4. 07:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Kitartás! Nálunk is ez volt kb 2 éves koráig, én 1,5 éves korától dolgoztam is. Az a fél év, az durva volt, de így utólag nagyon gyorsan eltelt.
2020. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Szerintem azt kene elerned, hogy az ejszkai eves leszokjon. Semmi szuksege nincsen mar ra. Biztos hogy nem ehes, csak a megszokas... hasonlo cipoben jartunk mi is, en ugy csinaltam hogy nem tettem mellre hanem cumit adtam neki es ringattam. Eloszor nem ertette es nagyon duhos volt volt, uvoltott, de mar a masodik(!!!!!!) ejszka rajott hogy o nem is ehes valojaban. Ahogy tartottam fele a cumit nyult erte a kezevel es berakta a szajaba. 1,5 het utan ki se kellett vennem az agybol, eleg volt az agyban cumit adnom neki. Azota meg mar csak beteszem melle a cumit es ejjel ha felebred megkeresi maga es visszalszik vele. Probald ki. Remelem segit. Minden jot
2020. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%

20: es fel tudod dolgozni annak a lehetoseget, hogy nem minden gyerek egyforma? Ahogy irtam, a lanyom ilyen volt, 2 eves kora utan lett jobb, hiaba nem szoptattam mar. Na, az 1 eves fiam iszsz meg mindig, igen, ejjel is, es nem csinalja ezt. Rohadtul gyerekfuggo, siman jarhattal volna ugy is, ahogy a baratnom, hogy elvalasztotta a gyereket, aztan ugyanugy keltek meg masfel evig orankent, csak mar nem tudta visszaaltatni sem egybol, hanem tokolhetett vele egy krat az ejsgaka kozepen.

Amugy neg azt, hogy szuksege van ra, lelki szuksegletkent ertettem, nem ugy, hogy az anyatejre van szuksege. Arra nyilvannincs, ha eszik, max egy pkuszkent foghato fel.

2020. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Pedáns időbeosztás, ciciről való leválasztás (cirka 4 hónapja semmi szüksége már rá) és minden otthoni feszültség/stressz felszámolása.
2020. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%
Az én lányom is ezt csinálta velem, 4 hónapos korától majdnem 2 éves koráig. Ő is szopizott, de nálunk sem volt összefüggésben a szoptatás és felkelés, mert 2 éves kora előtt egyik napról a másikra átaludta az éjszakákat, de még 2,5 éves koráig szopizott. Most újrakezdtük az éjszakázást az öcskössel. Vele könnyebb, de ő sem alszik sokat...
2020. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
56%

Szia! A Kismamak nagykonyveben van egy A4-es oldalnyi leiras, hogyan tudod raszoktatni arra, hogy ejszaka aludni kell.

Nekunk is es akinek eddig ajanlottam, bevalt.

Az elso gyerekemmel masfel evig nem aludtam. Most a masodikkal fel evesen elkezdtuk alkalmazni a modszert es mukodik.

2020. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!