Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig szokták...

Mennyi idős korig szokták popóban mérni a lázat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 03:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

7es!

Nemtudom hol nézted de pl a mi infrás lázmérőnk 6e ft volt! Egy fülhőmérő is 4-5 e ft!

Nem olyan drága az!

2020. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

A homlok lázmérő drága.


A gyerek nevelése min.18 évig meg még drágább.

Bámulatos min spórolnak emberek. Egy vacak lázmérő, hogy ne kínozd azt a szerencsétlen gyereket. De nem éri meg, persze.

2020. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, mindnek 2 hónapos koráig mértem ott, utána hónaljban,
2020. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nocsak, a betét fétises átváltott fenék fétisre?
2020. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Na jó azért álljon már meg a menet.


Nehogymár azért, mert nem adok ki 7000 ftot arra, hogy félévente 1x megkíméljem egy kisebb kellemetlenségtől a gyereket (komolyan? A popóba lázmérés egyenlő a gyerekkínzással?), attól én még szar anya lennék, aki sajnálja a gyerektől a pénzt.


Mindene megvan a gyereknek, semmiben nem szenved hiányt, a legsrágább aurósülése van, és a legsrágább babakocsija volt, és ha elég nagy lesz ahhoz, hogy meg tudjon ülni a fenekén amíg megméri a lázát hónaljban, akkor áttérünk arra. De nem, nem adok ki erre 7000 ftot, mert hülyeség. Én is, és több millió gyerek is túlélte, mikor még csak higanyos lázmérő volt, és 15 percig ülhetett a gyerek a fenekében a lázmérővel. Én pl nem is emlékszem rá, csak anyám mesélte.


Kúpot nem dugok a fenekébe, mert ugyanannyiért van más megoldás is, de a lázmérőt, amit szinte alig kell bedugni és fél perc alatt meg van az eredmény, azért túl fogja élni szerintem.

2020. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked nem ér meg pár ezer ft-ot ez a "kisebb kellemetlenség", az a te dolgod. Végülis nem a te seggedbe kell dugdosni, akkor gondolom megérné.
2020. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
Az én seggembe is dugdostak, mint ahogy mindenkiébe, mert 20 éve, baromira nem volt homlok lázmérő 😂😂😂 jelentem túléltem...
2020. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

Jajj ezek a bezzeg régen.

Régen mosógép se volt, nagyanyád túlélte. Irány a teknő. Mosógéped van, pedig gondolom drágább mint egy lázmérő.

Nem szaranya hem vagy, csak fukar, hogy inkább dugdosol fel a gyerekedbe lázmérőket, de nehogy már te 7 azaz hét!! ezer ftot kiadj.

Kész vagyon tényleg.

Na de mindenki azon spórol amin akar.

2020. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Infrás lázmérőt 5000ft-tól lehet kapni. Nézzétek meg a neten. Szerintem pont hogy nem drága. De ugye ki min spórol....
2020. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
És azt nem csak a baba, bárki más is használhatja a családba.
2020. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!